אמא אדמה

מיסטיקה, בריאות והריון זה אמא אדמה

אתר אמא אדמה הפך למותג מוביל בתחום המיסטיקה, ההורות והרפואה המשלימה. זהו אחד הפורטלים הגדולים והוותיקים ביותר באינטרנט וכל ייעודו הוא לשמש מרכז לתחומים אלה בהוראה, הדרכה ושאר דרכים יפות לחיים טובים ובריאים יותר.

הפורטל פועל כבר משנת 2002 והוא הוקם ע"י יזם חברתי שפועל בשיתוף פעולה עם גורמים מקצועיים במגוון תחומים. כל מי שרוצה לדעת ולהבין יותר אודות מיסטיקה, אסטרולוגיה, שיאצו, רפואה סינית, דמיון מודרך, הריון ולידה ותחומים נוספים מוזמן ליצור קשר. פורטל אמא אדמה מציג מגוון קורסים החלים לאורך השנה.

למה קורס הכנה ללידה במקום כמו אמא אדמה ?

קורס הכנה ללידה מומלץ בחום לכל אמא פעם ראשונה. אם פעם היינו חיים בחמולות גדולות מסביב לחצר ענקית וכל הסבתות והדודות היו יכולות להדריך את היולדת בכל מה שהיא צריכה לדעת, הרי שהיום אופי החיים השתנה ורובינו חיים בדירות שאינם קשורות פיזית לבנות המשפחה המבוגרות שביננו. כך יוצא שאת כל הדברים הללו יש לעשות באופן עצמאי ונפרד. פורטל אמא אדמה מרכז עבורכם מגוון סדנאות וקורסים עבור אימהות צעירות ועבור נשים בהריון. גישות הוליסטיות שונות מספקות פתרונות שימושיים לתקופה זו של החיים.

למי מיועד קורס הכנה באמא אדמה?

כל מי שרוצה להכיר את התהליכים והשלבים השונים של הלידה באופן מעשי ולא רק באופן תיאורטי מוזמנת לעשות קורס הכנה ללידה ולהביא את הבעל איתה. בקורס לומדים אודות משכחי כאבים ויתרונותיהם או חסרונותיהם, לומדים לסמוך על האינטואיציה של הגוף ולהכין תוכנית לידה מתאימה ליולדת הספציפית. כמו כן מפרטים בזמן הקורס אודות זכויות היולדת ובן זוגה. גם שיעורים בנשימות נעשים במסגרת הקורס ומתרגלים תנוחות שעשויות להקל בזמן הלידה עצמה.

קורסים לדוגמא – פורטל אמא אדמה

קורס הכנה ללידה ע"פ היוגה, כולל 5 מפגשים לפני הלידה ומפגש נוסף כחודש לאחר לידת התינוק. קורס הכנה ללידה, כפי שמופיע בפורטל אמא אדמה הינו קורס קבוצתי, אך יש אפשרות לקבל גם הדרכה אישית. כמו כן יש הדרכה בנוגע להנקה והרבה עצות לאימא המתחילה. אם את מעוניינת להגיע ללידה מוכנה ורגועה עד כמה שניתן, כדאי שתשקלי את האופציה של רישום לקורס הכנה ללידה.

שיהיה במזל!

This entry was posted in מיסטיקה. Bookmark the permalink.