אסטרולוגיה יומית

אסטרולוגיה יומית

רבים מאיתנו פותחים את העיתון ישר בהורוסקופ. אם בעבר רק במוסף של סוף השבוע היה ניתן לקבל תחזית שבועית הרי שכיום מתפרסמת מדי יום תחזית אסטרולוגיה יומית. אסטרולוגיה יומית מאפשרת לכם לקבל תמונת מצב על הלך הרוח של הדברים באותו יום. התחזית אינה אומרת אם תקבלו 90 או 89 במבחן אלא מסמנת לכם את הדרך. הרבה אנשים נוטים לטעות בכך שהם חושבים שאסטרולוגיה חוזה עתידות, התפקיד של האסטרולוגיה הוא להראות לנו את הדרך, לתת את הסימן ואת הנתיב הנכונים לנו.

אסטרולוגיה יומית

אסטרולוגיה יומית – יותר ויותר פופולארית

אחת השאלות הראשונות ששואלים בדייט היא איזה מזל אנחנו, גם אם הרבה אנשים לא יודו בכך, כל נושא האסטרולוגיה היה מאז ומעולם מסקרן. לכל מזל יש את המאפיינים שלו, יש מזלות יצירתיים יותר, אחרים בהם העקשנות היא גורם מפתח, כל מזל הוא עולם ומלואו. בעיתונות היומית הבינו את הכוח הרב והפופולאריות של האסטרולוגיה בקרב הקוראים וכך מאסטרולוגיה שבועית אנחנו מקבלים כל יום אסטרולוגיה יומית.בנוסף לאסטרולוגיה שבועית ויומית  קיימת כמובן גם אסטרולוגיה שנתית בה ניתן לראות אילו מגמות ונושאים יאפיינו את השנה.

אסטרולוגיה יומית –  עוזרת למפורסמים

מפורסמים רבים לא זזים מילימטר לפני שמקבלים יעוץ מאסטרולוג מומחה. תחום האסטרולוגיה זוכה לחשיפה רבה בעקבות כל תוכניות האירוח והלייף סטייל הנותנות לו במה. כמעט בכל תוכנית אירוח כיום (בעיקר בשעות הבוקר והצהריים) מתארח באולפן אסטרולוג או נומרולוג שנותן טיפים ומייעץ לבעיות של האנשים. החשיפה הזאת עושה רק טוב לתחום האסטרולוגיה והמיסטיקה, יותר ויותר אנשים נחשפים לקסם שלה ומעוניינים לקבל עוד פרטים על זה.

אסטרולוגיה – לא לסקפטים

יש לא מעט מבינינו אשר סקפטים לקיומה של האסטרולוגיה. הדבר החשוב ביותר עבור כל אחד שניגש לתחום המיסטיקה בכלל והאסטרולוגיה בפרט הוא לנער מעליו את הציניות. כפי שכבר נכתב קודם לכן, תפקידה של האסטרולוגיה הוא לא להגיד לכם כמה קיבלתם במבחן אלא לזהות מגמות. זיהוי מוקדם של המגמה יוכל לסייע לכם בקבלת החלטות טובות יותר. מי מכם שמתעניין באסטרולוגיה יומית יוכל למצוא הרבה מאוד חומר באינטרנט. באינטרנט תוכלו ללמוד מהי מפה אסטרולוגית, איך ניתן לזהות מגמות בצורה ברורה יותר,  מהי ההשפעה של כל מזל ואיך זה בא לידי ביטוי אצלכם ובכלל להעשיר לעצמכם את הידע בכל מה שקשור לאסטרולוגיה.

This entry was posted in אסטרולוגיה. Bookmark the permalink.