אסטרולוגיה

עוד משחר ההיסטוריה האנושית, חיפשו בני האדם אחר סודות הבריאה ותהו לגבי משמעות חייהם. הם נעזרו בשיטות שונות ומשונות, החל מטקסים מאגיים מסתוריים, דרך כדורי בדולח או קלפי טארוט ועד לשיטות המתבססות על חקירה אמפירית מקיפה כמו נומרולוגיה. אומנם, אחת השיטות הבולטות, העומדות במבחן המציאות כבר אלפי שנים, זוהי אסטרולוגיה המתבססת על ניתוח גורמי השמיים והשפעתם על חייו של האדם.

האסטרולוגיה לא מתייחסת לעניין שבאמונה, אלא מתבססת על שיטה שהוכיחה את עצמה כיעילה ובהחלט מסוגלת לשפוך אור על דרכי המסתורין של היקום. למעשה, אסטרולוגיה מציעה לנו כלים ללמוד על הפוטנציאל האנושי הטמון בכל אחד מאיתנו, לזהות את התקופות הקשות בחיינו ולדעת כיצד להפוך משברים להזדמנויות.

אסטרולוגיה – כדרך חיים

במאה ה- 21 תפסה האסטרולוגיה מקום מכובד בחיינו. מסתבר שהאמונה ה"רוחנית", שקיים קשר בין גורמי השמיים לבין גורל האדם, זוכה לביקוש גם בעידן הטיסות לחלל וגם כאשר העולם הופך מיום ליום לחומרי יותר.

אסטרולוגיה חדרה כמעט לכל התרבויות בעולם וכמעט לכל שכבות האוכלוסייה, תוך שהיא מאפשרת להבין מה צופן לנו העתיד. הרי לכל בן אדם יש את הכוכב שלו, שמשפיע על מערכות יחסיו, על תחום עיסוקו, על עתיד משפחתו ועל גורלו הסופי.

אסטרולוגיה – הורוסקופ

הורוסקופ זוהי מפה אישית של האדם, המהווה מעין צילום של המערך הכוכבי בשעת לידתו. על מנת לבנות הורוסקופ, נדרש האסטרולוג לנתונים כמו תאריך לידה, שעת לידה ומקום לידה. בעזרת הנתונים הללו, המצולבים יחד עם מהלכי הכוכבים במשך חייו של האדם, ניתן לקבל תמונה כללית של גורל האדם: אילו סכנות אורבות לו, האם הזיווג יצליח, כמה ילדים יהיו במשפחה ואפילו, איזה תחום לימודים לבחור. ניתן לעשות הורוסקופ יומי, שבועי, חודשי ושנתי, אך אפשר גם לקבל הורוסקופ כללי על כל החיים.

אסטרולוגיה – לימודים

לכל מי שמרגיש כי האסטרולוגיה הוא התחום בשבילו, יכול ללמוד את תורת האסטרולוגיה באחד ממאות בתי הספר לאסטרולוגיה הקיימים היום בארץ. ברשת האינטרנט תוכלו לקבל מידע נרחב אודות כל בתי הספר המציעים היום קורסים אסטרולוגיים, להשוות מחירים ולהתאים עבורכם את הקורס המתאים ביותר. היום ניתן אפילו להירשם לקורסים מקוונים באינטרנט וללמוד בשעות נוחות מבלי לצאת מהבית.

לרוב, מדובר בקורסים קצרים המעניקים לחניכים כלים ושיטות לניתוח מפות אסטרולוגיות. החניכים לומדים מבוא לאסטרולוגיה, תולדות האסטרולוגיה, האסטרולוגיה ביהדות, ניתוח אישיות. בנוסף, הם לומדים גם על כוכבי הלכת, תופעות פיזיקאליות שונות, אתיקה טיפולית ואפילו יסודות הנומרולוגיה וקריאה בקלפי טארוט.

This entry was posted in אסטרולוגיה. Bookmark the permalink.