אקסיום

אקסיום – השקעה בידיים טובות

בכל השקעה והשקעה קיים אחוז כלשהו של סיכון אשר מגדיל את החשש אצל המשקיע, בייחוד כאשר מדובר על השקעות של סכומים גדולים. חברת אקסיום פועלת רבות על מנת להקטין את אותו חשש ומספקת מספר אמצעים אשר מהווים בטחונות עבור המשקיע. בהמשך המאמר תוכלו לקרוא מה הם אותם הביטחונות ואילו יתרונות ייחודיים לחברת אקסיום בהשקעות נדל"ן.

אקסיום – ביטחונות בהשקעה

שיטת העבודה של אקסיום הינה ייחודית, בעת השקעה בנכס אקסיום מוודאת כי 100% מן המניות נרכשות על ידיה באמצעות ההון אותו גייסה. כך אקסיום מבטלת את התלות בחברות השקעה אחרות ורשאית לנהל את הנכס ללא בעיות. כל המניות של העסק נמצאות תחת נאמנות של עורך דין ישראלי, דבר אשר נותן למשקיעים יכולת תמרון. ברוב של 75% יכולים המשקיעים לשנות החלטות אשר התקבלו. כמו כן במידה וחברת אקסיום מפסיקה את פעילותה, ברוב המקרים הדבר אינו משפיע כלל על ההשקעה. זאת מכיוון שלכל השקעה יש חברה ייעודית הממוקמת במדינה בה נמצא הנכס אשר ממשיכה את הפעילות שלה כרגיל.

הסכם עם נאמן

בעת תקלה או הפסקת פעילותה של אקסיום, ההסכם עם הנאמן נשאר בתוקף כך שהמשקיעים יכולים להמשיך את ההתקשרות והפעילות של העסק באמצעות הנאמן. כמו כן כספי התשואות נמצאים תחת חסותו של הנאמן והוא האחראי להעביר באמצעות העברה בנקאית את החלק היחסי של כל משקיע.

 

This entry was posted in נדל"ן. Bookmark the permalink.