ברזי מטבח


עולם שלם של ברזים

אין כל ספק כי כמו מוצרים רבים אחרים לבית ולגינה גם ברזים עברו שידרוג רציני בשנים האחרונות וכיום ניתן למצוא אין ספור דגמים וצורות כאלה ואחרים אשר ניתן לבחור מהם לכל הצרכים – ברזי מטבח, ברזי אמבטיה וחדרי רחצה, ברזי מקלחת, ברזים לרחיצת ידיים ולרחיצת כלים, ברזים לגינה וכיוצא באלה. ברזים הפכו מפריט פרקטי בלבד לאביזר עיצובי אשר בהחלט יכול לשנות בצורה נהדרת את עיצוב הבית שלכם ולשוות לו מראה יוצא מן הכלל.


בחירת ברזים

כאשר רוצים לבחור ברזים לבית חדש או לדירה אשר נמצאת בשיפוץ יש להתאים את הברזים לעיצוב הכללי של הבית ולעיצוב הספציפי של כל חדר וחדר. ראשית יש להחליט היכן ימוקם הברז – במטבח, בחדר האמבטיה, בשירותים, בתוך המקלחת או בגינה, ודבר שני הוא להתאים את עיצוב הברז למרחב אשר בו הוא יוצב. אין לשכוח את הצד הפרקטי ואם אתם משתמשים בברז המטבח לרחיצת כלים יום – יומית מוטב לבחור ברז גדול עם זרימה חזקה וצינור נשלף עם טוש למקלחות מהנות במיוחד.


צורות שונות של ברזי מטבח

יש כיום כל כך הרבה ברזי מטבח מסוגים שונים, אשר ניתן למצוא ברזי מטבח אשר יתאימו לכל עיצוב ולכל סוג של מטבח. עיצוב הברז מתחיל בצינור יציאת המים עצמו אשר יכול להיות מעוגל או ישר, בצורת מלבן או עיגול, בצבע נירוסטה טבעי או בצבע לבן וכיוצא באלה. המשך העיצוב הוא בצורת הברז עצמו – המנגנון אשר פותח וסוגר את זרימת המים. כיום יש צורות שונות כאלה ואחרות אשר מתחילות בפרפר רגיל ועד לברזים מרובעים או מוטות אשר פותחים את פתח זרימת המים וכיוצא באלה.


איפה משיגים ברזי מטבח?

כיום אין צורך להתרוצץ בין אולמות תצוגה שונים כאלה ואחרים לצורך מציאת הברז המתאים עבור המטבח שלכם. תוכלו למצוא אתרים רבים ברשת האינטרנט אשר עוסקים במכירת ברזי מטבח שונים ותוכלו את רוב עבודת החיפוש לעשות בצורה קלה ונוחה זו ללא כל ספק. בכל מקרה מומלץ לגשת לפני הבחירה הסופית ולראות את הברזים בעיניים ולבדוק אותם בידיים.

This entry was posted in עיצוב הבית. Bookmark the permalink.