בריכה לגינה

בבית חלומי יש בריכת שחייה

בית עם בריכה הוא דבר שרבים חולמים עליו. בסרטים ובתכניות טלוויזיה תמיד האנשים העשירים ביותר גרים בבית עם בריכה מעוררת קנאה. אם חלמתם על בריכה לגינה שלכם, דעו שהדבר הוא למעשה בגדר האפשרי גם אם התקציב שלכם מוגבל. בזכות ההתפתחות הטכנולוגית היום, נוצרו שיטות בנייה מיוחדות לבריכות אשר מאפשרות להתקין בריכה במחיר שפוי לחלוטין. אם אתם מעוניינים בבריכה פרטית משלכם – זהו בדיוק הזמן להתקין אחת.

בחירת סוג הבריכה לגינה

בבחירת בריכה לגינה חשוב להתחשב בכמה מאפיינים מרכזיים:

  • סוג הבריכה – קיימים כמה סוגים עיקריים של בריכות שחייה פרטיות. הסוג המוכר ביותר הוא בריכות הבטון, שהן יוקרתיות מאוד. אם אתם רוצה בריכה במחירים סבירים יותר עם עיצוב אסתטי לגינה, ניתן להתקין בריכה בשיטת הבריכה המתועשת עם רצועות PVC או בשיטת בריכות הפיברגלס. אם הדקורטיביות אינה קריטית עבורכם והמחיר מאוד חשוב לכם, תוכלו לבחור בבריכת עמודים ששמה הנפוץ הוא בריכת אינטקס.
  • בריכה עילית או תחתית – בריכה תחתית אינה יוצרת שינוי דרסטי במראה של הגינה והגישה אליה נוחה. היא מצריכה חפירה עמוקה באדמה שמאפשרת להניח אותה. בריכה עילית היא כיום שם דבר בתחום הבריכות הביתיות, כיוון שקל מאוד להתקין אותה. בריכה עילית גם יכולה להיות בטיחותית יותר כי היא אינה מאפשרת גישה לפעוטות. אולם, היא יוצרת שינוי רב במראה של הגינה.

השקעה בפרטים הקטנים

כאשר מחליטים על התקנת בריכה, חשוב מאוד להשקיע גם בפרטים הקטנים שמעלים את ערכה העיצובי, כמו התאורה, הדק או הריצוף שמסביבה. חשוב גם לחשוב על הפן הבטיחותי ובמקרה הצורך להתקין גדר סביב הבריכה. תכנון בריכה לגינה באופן נכון יאפשר לכם ליהנות ממנה לאורך זמן עם בטיחות מרבית.

This entry was posted in עיצוב הבית. Bookmark the permalink.