בריכות ביתיות

אין כל צל של ספק כי כיום, במדינת ישראל החמה, גדל הביקוש בקרב הצרכנים לרכישת בריכות ביתיות על מנת לשדרג את איכות החיים שלהם. בבריכה שכזאת אתם יכולים להשיל מעליכם את שגרת היום ולהירגע, בלי צורך לצאת מהבית. בעבר, מעט אנשים יכלו להרשות לעצמם לרכוש בריכה פרטית. אבל כיום, בעקבות כניסת סוג בריכות חדש לשוק – בריכות הפיברגלס, החלום האמריקאי של בריכה ביתית, הפך נגיש הרבה יותר. בנוסף לכך יש לציין את העובדה כי בכל מה שקשור לבריכות הפיברגלס, קיימים בשוק עוד סוגים של בריכת ביתיות :

  • בריכות עיליות מעץ
  • בריכות מתועשות

 בריכות עיליות עושות את העבודה מצוין

בריכות עיליות הן בריכות ביתיות אשר קלות להרכבה ויכולות להיות ממוקמות בחצר, בגינה או אפילו בגג הפנטהאוז. הן מציעות פתרון לכל מי שמחפש בריכה בעלות סבירה, בהתקנה מהירה וללא כל צורך באישורי בנייה. התקנתן מתבצעת מעל פני הקרקע לגובה, ובכך מונעת החלקה של ילדים קטנים לתוכה. חשוב לומר כי הבריכות העיליות ניתנות אפילו להתקנה עצמית, אם כי מומלץ לפנות לאיש מקצוע בתחום זה. בנוסף לכך, היתרון של בריכות ביתיות אלה הוא שניתן לנייד במקרה של מעבר דירה לדוגמא.

 בריכות מתועשות

בריכות מתועשות הן בריכות ביתיות הנבנות מראש ומובלות עד לבית הלקוח. תחילה, נבדקת הקרקע על ידי החברה המקימה. נחפר בור בגודל הרצוי, ועליו מותקן שלד הבריכה העשוי פלדה קשיחה, המקנה לה עמידות גם בפני רעידות אדמה אשר הפכו לנפוצות מאוד בישראל לאחרונה. על הפלדה, מצופות יריעות ויניל עבות ואיכותיות ביותר, אשר מיובאות ארצה מאירופה. האמת היא כי בריכות אלו ניתנות לבנייה גם לאחר שהבית כבר עומד על תילו, וכאשר כל בני המשפחה מתגוררים בו. תהליך הבנייה שלהן אורך בממוצע 3 ימים עד לקבלת בריכה מושלמת. שימו לב, למרות הבנייה הפשוטה, יש לפנות לחברה מומחית ומקצועית. הקמת בריכות ביתיות שכאלה אומנם דורשת רישיון מיוחד, אבל כיום רוב חברות ההתקנה עוסקות בעניין זה במקום הצרכן, ועל כן לא מדובר בענין בעייתי.

This entry was posted in עיצוב הבית. Bookmark the permalink.