דלפקי קבלה

דלפקי קבלה בעיצוב אישי

אחד הדברים הראשונים שכל מי שמגיע למשרד או לעסק שלכם נתקל בו הוא דלפק הקבלה. דלפקי קבלה הם פריט חשוב ביותר בכניסה לעסק שלכם והם הדבר הראשון שעושה רושם על כל מי שנכנס אליכם. כדי להבין את חשיבותם של דלפקי קבלה צאו וראו את המגוון הענק של דלפקים הקיימים בשוק, גם אלה הסטנדרטיים וגם אלה המעוצבים באופן אישי עבורכם. המגוון העצום יאפשר לכם להבין כי ניתן כיום להזמין כל דלפק לכל מטרה בכל צורה אפשרית. מי שמעוננין לקבל דלפקי קבלה בעיצוב אישי יכול היום לעשות זאת וליהנות מעיצוב המותאם לסגנון המשרד ואופי הנוכחים בו.

דלפקי קבלה בעיצוב אישי – סגנונות שונים

דלפקי קבלה הם עולם בפני עצמו גם מבחינת גודלם, צורתם והחומרים שמהם הם עשויים. דלפקי קבלה מיוצרים מעץ, ממתכת, מזכוכית, פלסטיק ומחומרים רבים אחרים. ברוב המקרים נעשה שילוב של חומרים שונים כדי להגיע לשלמות העיצוב של הדלפק. דלפקים מעוגלים או דלפקים מרובעים, דלפקי קבלה גבוהים או נמוכים, כל הצורות אפשריות, וכל מה שצריך הוא להתאים את סגנון הדלפק לחלל בו הוא יוצב.

דלפקי קבלה – נוחות המשתמש

דלפקי קבלה מעוצבים בראש וראשונה לנוחות המשתמש. דלפקי קבלה למזכירה רפואית של רופא משפחה אינם דומים לדלפק קבלה בסופרמרקט, ואלה אינם דומים לדלפק קבלה במשרד של עורך דין או משרד נסיעות. כשניגשים לעצב את דלפק הקבלה יש לקחת בחשבון קודם כל את הייעוד של הדלפק בהתאם לאופי העבודה במקום. לאחר מכן יעוצב הדלפק על פי המרכיבים שהדלפק אמור להכיל וכן את מספר האנשים האמורים לשבת מאחוריו.

דלפקי קבלה – לכל ייעוד

דלפקי קבלה מתוכננים לכל ייעוד שאתם זקוקים לו. אם הדלפק מתוכנן למכירת כרטיסים הוא יתוכנן באופן מסויים ודלפק להגשת מסמכים במשרד גדול יתוכנן בהתאם. דלפקי מכירה של חנויות מתוכננים לנוחות המוכרים העובדים בעמידה ולנוחות הלקוחות העומדים. כמו כן ניתן להזמין דלפקי קבלה לכל ייעוד שתחשבו עליו ומכל חומר וצורה שתבחרו. במילים אחרות, יש מגוון עצום של דלפקים, ולכם נותר לבחור וליהנות.

This entry was posted in ריהוט משרדי מומלץ. Bookmark the permalink.