דלתות עץ

דלתות עץ משלימות את עיצוב הבית

דלתות עץ נחשבות עד היום לדלתות המבוקשות ביותר גם כדלתות כניסה לבתים וגם כדלתות פנים בתוך הבתים. דלתות עץ משרות אווירה חמימה ונעימה שאותה מחפשים רוב האנשים הגרים בבתים עם משפחות וילדים, אך כיום יש מבחר עצום של עיצובי דלתות עץ שיכולים להתאים לכל סגנון עיצוב שתבחרו לבית.

דלתות עץ לכניסה לבית

הכניסה לבית היא השער לבית גם במובן השימושי וגם במובן העיצובי. כאשר מגיעים אליכם לבית אורחים הדבר הראשון שהם נתקלים בו היא דלת הכניסה. אם מדובר בבית צמוד קרקע על הדלת להשתלב עם העיצוב החיצוני של הבית שהוא עצמו חלק מהעיצוב הכללי של הבית. כך יוצא שבית שמעוצב בפנים בקו מודרני ישקף גם את תכנון הבית החיצוני ואת האלמנטים המחזקים קו זה, ועל דלת הכניסה להיות באותו קו עיצובי כמו הבית כולו. כיום יש דלתות עץ רבות המשמשות כדלתות כניסה לבית ורבים משלבים דלתות פלדה לביטחון מירבי עם חיפוי עץ להשתלבות עיצובית. דלתות עץ לכניסה יכולות להיות מיוצרות גם מעץ מלא שנחשב למאד בטוח וחזק עם מערכת נעילה רב כיוונית ממש כמו פלדלת. את הדלת ניתן לרכוש בסגנונות רבים לרבות טקסטורות וצבעים מסוגים שונים, עם או בלי חלונות מקובעים בדלת, דלת עם מסגרת עץ משולבת עם זכוכית חזקה ומחוסמת וכדומה.

דלתות עץ פנים

דלתות עץ מככבות גם בתוך הבית, ולמעשה זהו החומר המועדף על רוב האנשים בתוך הבית. דלתות עץ מעוצבות לשמש כדלתות לחדרי ילדים בסגנונות מסויימים, ובסגנונות אחרים לחדרי שינה להורים, למטבחים, לחדרי רחצה ושירותים וכדומה. גם דלתות עץ לפנים הבית ניתן לקבל במגוון רחב של צבעים וטקסטורות וניתן להתאים אותן לכל סגנון שיבחר על ידיכם.

 

This entry was posted in עיצוב הבית. Bookmark the permalink.