האח הגדול 5

האח הגדול 5 – מה צפוי לנו?

התוכנית האח הגדול כבר מזמן הפכה לתופעה ידועה בישראל. אחרי שכבשה עשרות מדינות ברחבי העולם היא הגיעה גם לישראל לפני כמה שנים ומאז ועד היום היא הופכת אנשים אנונימיים לכוכבים בין לילה.

בעונות הקודמות של התוכנית האח הגדול יכולנו לראות כיצד אנשים אנונימיים לחלוטין הופכים תוך כמה ימים למפורסמים בקנה מידה ארצי ואין ספק שזה מה שמושך את מרבית האנשים להשתתף בתוכנית. רבים חושבים שיש צורך בקשרים מיוחדים או באישיות כובשת ומיוחדת כדי להתקבל לתוכנית כשלמעשה ההפקה מחפשת אנשים רגילים לחלוטין, אך שונים זה מזה.

האח הגדול

מה צריך לדעת לפני שניגשים לאודישנים של האח הגדול 5?

לפני שניגשים לאודישנים של האח הגדול 5 יש לקחת בחשבון שמדובר על תוכנית ארוכת טווח וחייכם צריכים להתאים לכך. אתם צריכים לקחת בחשבון שאם תמשיכו בתוכנית לטווח הארוך, לא תראו את משפחותיכם, את החבר, האישה, הילדים או כל אדם אחר הקרוב ללבכם.

לפני שניגשים לאודישנים רצוי לדעת שיש חוקים נוקשים למדי בכל מה שנוגע להשתתפות בתוכנית. במידה ונבחרתם להשתתף בתוכנית, תצטרכו לשמור על כך בסוד ושבוע לפני הכניסה לבית תשוכנו בבית מלון, הרחק מעיני הציבור והרחק מהתקשורת. בשבוע זה תהיו מנותקים מהכול ויהיה לכם זמן רב לחשוב על כך אתם רוצים להיות בבית, על התדמית שאתם תיצרו לעצמכם עם כניסתכם לבית האח הגדול 5 לעיני מצלמות שיתעדו אתכם כל העת וכמובן שתצטרכו לעשות דין וחשבון לעצמכם כדי שהתקופה הזו תועיל לכם בהמשך הדרך.

מה ניתן לעשות כדי להגדיל את הסיכוי להיכנס לבית האח הגדול?

אין נוסחה מקובלת על פיה ניתן לפעול כדי להגדיל את הסיכויים להתקבל לבית האח הגדול 5. חשוב שתהיו אתם עצמכם שכן מה שהמלהקים מחפשים באמת הוא אנשים מיוחדים, שונים ואף רגילים לחלוטין, מה שמיוחד בתוכנית זו היא העובדה שמנסים למצוא מגוון אנשים רחב עד כמה שניתן והסיכוי שאתם תהיו אחד מאותם אנשים הוא חמישים חמישים.

אנשי הליהוק של האח הגדול אוהבים שעונים להם על כל השאלות ללא היסוס, הם אוהבים לדעת מי עומד מולם, מה הרקע שלו, במה הוא עוסק, מהן הדעות הפוליטיות שלו, מיהם החברים הטובים שלו, מה הוא עושה בשעות הפנאי וכדומה. חשוב לאנשי ההפקה להכיר אתכם מקרוב וזאת כדי שיוכלו לבחון לעומק את האפשרות להכניס אתכם לבית האח הגדול עם דיירים אחרים, שונים מכם.

This entry was posted in כללי. Bookmark the permalink.