הדברה בדרום

הדברה בדרום היא מצרך נחוץ מאד עבור כל מי שגר בדרום ויש לו מזיקים בביתו. המזיקים יכולים להפריע לחיים השלבים של הבית, כמו למשל כשיש נמלים ויכולים להזיק באופן ממשי לבית כמו למשל כשיש חולדות או עכברים שעלולים לכרסם כבלים או צינורות של המבנה עצמו. כדי לטפל במזיקים אחת ולתמיד הדברה בדרום נותנת את המענה הטוב ביותר.

הדברה כנגד נמלים

כשהנמלים מהלכות בבית זו הרגשה לא נעימה של לכלוך. אין זה משנה אם הבית עבר נקיון היום בבוקר או לא, הנמלים יכולות להגיע בכל מקרה וההרגשה שהן מגיעות לכל מקום מציקה לרוב האנשים. הדברה באה למנוע את הנמלים הקיימות אך גם פוגעת במקור שלהן ודואגת לכך שלא ישובו לבית והאוכל יישמר נקי לחלוטין.

הדברה נגד חולדות

חולדות או עכברים הם מטרד אמיתי בבית. ראשית הם מסריחים את האזור בו הם מתגוררים ונותנים הרגשה מאד לא נעימה ומעבר לכך הם יכולים להוות נזק אמיתי אם בכל השתנן שהן מפזרות ואם בשל הרצון שלהן לאכול כל דבר. החולדות והעכברים יכולים להתמקד למשל תחת הכיור ולכרסם את הצינורות, מה שיעשה נזק ממשי לבית. הדברה בדרום יכולה לטפל גם בחולדות או עכברים בעזרת מספר אמצעים.

הדברה נגד פרעושים

כל מי שמחזיק כלב או חתול ניתן לשער שראה מימיו פרעוש או שניים. על פניו, הפרוש לא חייב להזיק אם מטפלים בו בזמן, אך אם לא מבצעים טיפול הפרעושים יכולים ליצור מושבות בבית על הספות או על הקירות ואז יש צורך להזמין הדברה בדרום שתעבור על על הבית ותרחיק גם אותם. כשהפרעושים כבר נמצאים בחדרי הבית הם עוקצים ומשאירים הרבה סימנים מגרדים ומעצבנים שיכולים להימנע עם הדברה בדרום.

This entry was posted in בריאות, הדברה, ניקיון. Bookmark the permalink.