הדברת טרמיטים

טרמיטים הם אחד המזיקים הגדולים ביותר שיכולים להיות בבית. את הנזק של הטרמיטים ניתן להפסיק רק בדרך אחת- הדברת טרמיטים ועל מנת להבין מדוע רק כך ניתן להפסיק את הנזק, יש להבין טיפה מול מה אתם מתמודדים כשיש לכם טרמיטים בבית.

טרמיטים בתוך הבית

הטרמיטים הם חרקים קטנים אשר ניזונים מעץ, חי או מעובד. הטרמיטים יכולים לכרסם את הדלתות, את מבנה עליית הגג, מדפים או כל דבר אחר בביתכם אשר עשוי מעץ. הטרמיטים מגיעים לרוב מעץ נגוע שהגיע אליכם לבית ומרגע שהם מגיעים אליכם הם יוצרים לעצמם מושבה. את המושבה יקימו הטרמיטים במקום חשוך, נסתר (לרוב) וקריר. המושבה יכולה להיות בחריצים של הקירות, בארונות ובכל מקום אחר נסתר כמו מאחורי רהיטים שצמודים היטב לקיר. תכונה נוספת ובעייתית במיוחד של הטרמיטים היא קצב ההתרבות שלהם, מרגע שהם מתחילים להקים את המושבה הם מתרבים בקצב מסחרר ואוכלים בהתאם.

המושבה

המושבה של הטרמיטים נמצאת באזורים נסתרים מהעין ולכן הדברת טרמיטים על פני השטח לא תעזור לכם להרחיק את הנזק מהבית. אם אתם רוצים לעשות הדברת טרמיטים ולהפסיק את הנזק שהם גורמים לכם, יש לבצע הדברה של המושבה עצמה ולהפסיק גם את ההתרבות הבלתי פוסקת של הטרמיטים.

הדברת טרמיטים מקצועית

הדברת טרמיטים מקצועית היא הדברה שמגיעה למושבה של הטרמיטים ולטרמיטים שפזורים בשטח. ההדברה עצמה אינה מסוכנת לבני האדם ואלא אם המדביר מעביר הוראות טיפול בבית אין מניעה להמשיך את חייכם כרגיל. המדביר עצמו יאתר את המושבות של הטרמיטים ויבצע בהן הדברה כך שהנזקים בבית יפסקו אחת ולתמיד. כיוון שהטרמיטים מגיעים מעץ נגוע, ניתן לשער שאחריי ההדברה לא יהיה יותר נזק מטרמיטים בביתכם.

This entry was posted in בריאות, הדברה. Bookmark the permalink.