הורוסקופ אישי

המקור הוא בתורת האסטרולוגיה

לא ניתן להבין את מהותם של ההורוסקופים בלי להבין מהי תורת האסטרולוגיה. אסטרולוגיה היא תורת הכוכבים, שעיסוקה הוא בתנועת גרמי השמיים ובהתאמת אירועים מסוימים ותכונות אופי בקרב בני אדם לתנועה זו. הרקיע מתחלק ל-12 פלחים הנקראים מזלות ומרכיבים את גלגל המזלות. תנועת גרמי השמיים השונים מתוך ולתוך המזלות השונים גורמת תגובות מסוימות שאותן חוקרת האסטרולוגיה: ממד האופי, שמחלק את בני האדם בדיוק כמעט מדעי לפי מזלות, וממד העתיד – תנועת הכוכבים מעוררת בבני המזלות השונים תחושות וכך גורמת לאירועים המשפיעים על חיי בני האדם כולם.


הסבר קצר על אופיו ותכליתו של ההורוסקופ

אותה השפעה על תחושת האנשים וכתוצאה מכך גם על אירועים משמעותיים בחיינו היא תכלית ההורוסקופ אישי. הורוסקופ אישי הוא הניבוי של תחושות ואירועים שמתרחשים בחיי בני המזלות השונים – לפי תאריכי הלידה – בתקופה מסוימת. מקורו של המושג ביוון העתיקה – שם שימושו היה בניתוח מפות לידה. הפירוש המילולי של הורוסקופ אישי – "מבט לשעה" – קיבל תוקף משמעותי יותר ברבות השנים, כשכיום מדובר במבט לעתידנו בטווח הקצר או הארוך.  הורוסקופים צברו הצלחות רבות שהעלו באופן ניכר את שכיחות ופופולאריות ההורוסקופים במהלך המאה ה-20, כך שכיום ניתן למצוא הורוסקופים יומיים בכל עיתון וצהובון.


תהליך מעמיק ואישי ולא עמוד אחורי של צהובון

כאן חשוב להבהיר – הורוסקופ אישי המתפרסם בעיתונות הוא שטות גמורה. הורוסקופ אישי חייב להיות מעמיק ואישי, כשהוא מתבצע על ידי מיסטיקן-אסטרולוג מומחה שייתן לנו יעוץ תוך שהוא מתחשב במדע ומתמטיקה, אסטרולוגיה ומיסטיקה. הורוסקופ אישי איכותי מספק לנו עזרה וסיוע לפרקי זמן קצרים ולקבלת החלטות, וכמו כן גם לטווחים ארוכים הרבה יותר שיכולים להגיע גם לחודשים ושנים. פנייה למיסטיקן-אסטרולוג מיומן ומומחה, שמנתח עבורכם את מפת הכוכבים שלכם ונותן לכם בהתאם לה עצה – היא השירות שאתם מחפשים.

This entry was posted in כללי. Bookmark the permalink.