הורוסקופ יומי

עצות מועילות מדי יום ביומו

הרבה אנשים מפחדים לקבל החלטות, בעיקר משום שכל כך קשה לצפות מה יהיו ההשלכות שלהן והאם זה הזמן הנכון לקבל את ההחלטות הללו. אם רק הייתה לנו דרך לדעת מהו הזמן הנכון לכל מעשה ולכל החלטה, מתי כדאי להיות הססנים ומתי נועזים, מתי זה הזמן למצוא אהבה חדשה ומתי לפחד להתאכזב, מתי להיות יותר משפחתיים וביתיים ומתי לצאת לעשות דברים נועזים.. למזלנו, זו בדיוק המטרה של הורוסקופ יומי. הורוסקופ זו למעשה תחזית על בסיס יומי או שבועי שמפרשת על בסיס התנועה של גרמי השמיים מה צפוי לבני המזלות השונים.

מהם המזלות וכיצד הם משפיעים עלינו?

כבר מאות בשנים בני אדם מתעניינים בשמיים, בכוכבים ובתנועה שלהם. תורת האסטרולוגיה היא רק אחת מהתורות שפותחו לפני מאות רבות מתוך ניסיון להבין את המשמעות של הכוכבים בשמיים עבורנו, בני האדם בכדור הארץ. האסטרולוגיה מתבססת קודם כל על חלוקה של לוח השנה לשנים עשר מזלות, כאשר כל אדם שנולד בחודש מסוים משויך באופן אוטומטי לאותו המזל. בכל אחד מחודשי השנה תנועת כוכבי השמיים היא מעט אחרת וההבנה כיצד אותה תנועה יכולה להשפיע על חייהם של בני מזלות שונים היא זו העומדת בבסיסו של כל הורוסקופ יומי או שבועי. כך לדוגמה, אדם שנולד במזל מאזניים יהיה בעל תכונות אופי מסוימות ובכל יום ויום ניתן להניח שהתנועה של הכוכבים אחד ביחס לשני תבשר לו בשורות מסוימות.

היכן קוראים הורוסקופ?

הורוסקופ יומי ניתן לקרוא כמעט בכל עיתון יומי ובנוסף ניתן למצוא אותו גם באתרי אינטרנט רבים, שהצליחו להביא את ההורוסקופ ואת תורת המזלות לידיעת ציבור רחב ביותר של אנשים ושל קוראים נאמנים שעוקבים באופן יום יומי אחר ההורוסקופ שלהם.

This entry was posted in מיסטיקה. Bookmark the permalink.