הלוואות

מעוניינים לקבל הלוואות לסטודנטים?

בשביל להיות סטודנט בימינו ישנו צורך קיומי לשלב בין הלימודים, לבין ההוצאות הכספיות המתלוות לחייו של סטודנט. שכר הלימוד בישראל איננו נמוך, ובנוסף יש לקחת בחשבון הוצאות נוספות כאלה ואחרות. סטודנטים רבים מנצלים את ההזדמנות כדי לצאת לדרך חדשה ועצמאית ולעבור לדירה משלהם. אולם כיצד ניתן לשלב בין כל ההוצאות הללו, להשקיע בלימודים שלכם, ועדיין לא לעבוד במשרה מלאה? הפתרון ממש מעבר לפינה – צריך רק לקחת הלוואה מתאימה.

הלוואות לסטודנטים בנויות כך שיאפשרו להם להחזיר את התשלומים בצורה נוחה ביותר, הרבה יותר מכל לווה אחר, בשל מצבם הרגיש מבחינה פיננסית במהלך שנות הלימוד.

תנאים מיוחדים לסטודנטים

ציבור הסטודנטים הוא ציבור שבאופן טבעי נדרש לקחת הלוואות על מנת שהוא יוכל לעבור את תקופת הלימודים בהצלחה ולא ייכנס לחובות לא רצויים בשלב הזה של החיים. הגופים הפיננסיים השונים, דווקא שמחים להעניק הלוואות לסטודנטים. מדוע זה כך? משום שהסטודנטים הם ציבור שבסופו של דבר בסיום התואר אמורים לקבל עבודה ריווחית (בוגרי תואר ראשון ושני מרוויחים יותר מאנשים ללא תואר) כך שמבחינת הבנק מדובר על הימור כדאי .

אילו תנאי הלוואות אפשר לקבל?

הלוואות לסטודנטים יכולות להיות היום עם מספר תנאים משתנים. אחת ההטבות המרכזיות לסטודנטים הוא בזמן ההחזר של ההלוואה. בעוד שבמקרה של הלוואות רגילות יש להחזיר אותן בתשלום חודשי מיד אחרי שנוטלים אותן, הרי שההלוואות לסטודנטים מסודרות באופן שונה. אפשר לקחת הלוואת גרייס שבה אתם משלמים את ההחזר הכספי לא כעבור חודש, אלא כעבור שנה, שנתיים, ואפילו שש או שמונה שנים!

דגשים לבקשת הלוואות

שמו לב שכאשר אתם נוטלים הלוואות לסטודנטים יש עוד פרטים שכדאי לשים לב אליהם. המרכזי שבהם הוא גובה הריבית. בעדו שבהלוואות רגילות הריבית גם היא רגילה, הרי שאם אתם לוקחים הלוואות לסטודנטים בקרן גרייס שבה אתם דוחים את התשלום – שימו לב עד כמה הריבית מצטברת, ואיזה סכום תצטרכו להחזיר לבנק, ותוך כמה זמן.

This entry was posted in הלוואות. Bookmark the permalink.