המראות ונחיתות טלפון

בדיקת המראות ונחיתות בטלפון

אין זה סוד כי בכל מה שקשור לטיסות לחו"ל או כאלה אשר מגיעות אל הארץ יש חשיבות גדולה למידע אשר ניתן לקבל בנוגע למועדי הנחיתות וההמראות של הטיסות השונות. לבירור המראות ונחיתות של טיסות יוצאות ונכנסות נהוג להשתמש על ידי בדיקת המראות ונחיתות טלפון, אך כיום חשוב לדעת כי בדיקה דרך האינטרנט נפוצה יותר. בכל אופן, יש להתקשר מספר שעות לפני המראה או נחיתה (כדי לקבל מידע עדכני). במספרים אלו יענה לכם מענה קולי בעברית, אנגלית, רוסית וערבית וייתן את המידע למבקשים בצורה נוחה וברורה ביותר.

 שירות רשות שדות התעופה

רשות שדות התעופה היא החברה אשר נותנת את השירות של בדיקת המראות ונחיתות בטלפון. ניתן לשמוע שעות של המראות ונחיתות על ידי האזנה רציפה לכל ההמראות והנחיתות מאותה שעה שמתקשרים ועד לכל המידע לגבי המראות וטיסות שיש לרשות שדות התעופה באותו היום, או להקיש את מספר הטיסה בטלפון לחצנים ולקבל את המידע של המראות ונחיתות.

 למידע נוסף לחץ כאן – המראות ונחיתות טלפון

 מענה קולי אוטומטי

בכל מקרה כאשר מתקשרים לברר המראות ונחיתות המענה הקולי האוטומטי יאמר לנו אם מועד הנחיתה סופי או לא סופי. במידה והנחיתה אינה סופית יש להתקשר שוב מאוחר יותר. לגבי המראות המענה הקולי נותן מידע לאיזה דלפק יש לגשת בשדה התעופה. בנוסף המענה הקולי של המראות ונחיתות נותן מידע על חניות והסעות בשדה, תהליך ביקורת גבולות מהיר, אבדות ומציאות ואיתור כבודה, קישור עם חברת אל על ורשות האוכלוסין וביקורת גבולות. כמו כן, במענה הקולי ניתן לעבור למשרדי רשות שדות התעופה, למחלקת פניות הציבור ואף לקבל מענה אנושי.

 המראות ונחיתות מטלפון נייד

את המידע לגבי המראות ונחיתות ניתן גם לקבל על ידי שליחת סמס למספר 4733 בשפה חופשית כמו: "נחיתה מניו יורק", "המראה מלונדון" או לכתוב את מספר הטיסה. תוך שניות מגיעה תשובה לטלפון הנייד הכוללת את פרטי הטיסה וזמן הנחיתה סופי או לא סופי.

 

This entry was posted in טיולים בחו"ל. Bookmark the permalink.