הסכם סלולרי

האם לפתוח הסכם סלולרי?

התשובה המוחלטת עוד לפני שקראתם את המאמר כולו היא כן! ברור! מובן מאליו! בעסקים אין חברים של ממש ובטח לא כשמדובר בחברות ענק אשר מגלגלות מיליארדים בשנה. אתם לא צריכים להיות הגורמים אשר מעשירים את חברות הסלולר וזאת מבלי שתקבלו את התמורה ההולמת ובמחיר הטוב ביותר אשר תוכלו להשיג. הסכם סלולרי ניתן לפתיחה בכל עת ממש כמו כל סוג של הסכם אחר. ואם אתם רוצים לחסוך כסף באופן משמעותי, פתחו אותו עוד היום.

הסכם סלולרי – אל תתנו לגודל להכריע אתכם

נכון שחברות הסלולר הגדולות הן גדולות ונראות מאיימות, אבל אל תשכחו כי הן כאלה בגללנו. אנחנו היינו מוכנים לשלם סכומי עתק על מנת ליהנות משירותים אשר משלמים עבורם בחו"ל פחות מחצי מחיר, וכל זאת למה? כי לא היתה תחרות אמיתית. אבל מאז פתיחת השוק לחברות מתחרות הורדו המחירים בעשרות אחוזים עד כי כיום ישנה חברה אשר מציע חבילה כוללת ב 49 ש"ח בלבד לחודש כולל מע"מ (דצמבר 2012). ממש כך. כנראה שהתחרות עושה את שלה וגם עליכם לעשות את מה שמתבקש ולעשות הסכם סלולרי חדש.

הסכם סלולרי חדש – עם יועץ סלולרי

אם אתם לא רוצים להיכנס לכאב הראש של בדיקת כל האופציות הקיימות בשוק וכל האופציות הקיימות בחברה איתה אתם עובדים, ואם אתם לא רוצים למנות מישהו מהחברה אשר הדבר יגזול ממנו זמן יקר, קחו יועץ סלולרי אשר יוכל לעשות עבורכם הסכם סלולרי חדש או להעביר אתכם לחברה סלולרית חדשה ולחתום עבורכם של על הסכם סלולרי הרבה יותר טוב. כן, זה יעלה לכם קצת כסף, אבל זה בהחלט שווה זהב.

הסכם סלולרי – לא לחתום לפני שבודקים הכל

הדבר החשוב ביותר לפני שאתם חותמים על הסכם סלולרי חדש הוא לבדוק ושוב לבדוק בשבע עיניים את ההסכם ואת האופציות האחרות אשר עומדות מולכם. אל תשכחו כי סעיף ההוצאה של הסלולרי בתקצוב התקשורת בכל חברה מהווה את הסעיף היקר ביותר ועל כן חיסכון בסעיף זה משמעותו חסכון ענק בכסף.

This entry was posted in יעוץ סלולר. Bookmark the permalink.