חידוש אמבטיות

כל מה שצריך לדעת על חידוש אמבטיות

חידוש אמבטיות הוא תהליך הכולל מגוון פעולות שיפוץ. באמצעות החידוש ניתן לשדרג כל אמבטיה ישנה בעלות מינימאלית. החידוש מבוצע תוך יישום חומרים מתקדמים והוא כולל הסרת לכלוך וחלודה. מומלץ לבצע חידוש בחדרי אמבטיה ישנים של בתים פרטיים, דירות, בתי מלון, בתי חולים, בתי אבות ומוסדות דיור מוגן ועוד.

תהליך חידוש אמבטיות כולל מספר שלבים חיוניים. בשלב הראשון מתבצעת עבודת הכנה של ליטוש האמבטיה. מטרת השלב הזה היא להפוך את האמבטיה הקיימת לפלטפורמה מתאימה עבור שכבת הציפוי והחידוש. בשלב השני מתיזים חומרי יסוד להיקשרות יעילה ומוסיפים חומרי ציפוי מתקדמים. חומרים אלו יאפשרו ללקוח לנקות בעתיד את האמבטיה ואפילו להשתמש בחומצות.

האם ניתן לבצע תיקונים במהלך חידוש אמבטיות?

גולת הכותרת של חידוש אמבטיות היא תיקונים. במקום לבזבז משאבים, זמן וכסף על החלפת חדר האמבטיה או רכישה של אמבטיות חדשות, אפשר לרכז את המאמצים בביצוע חידוש כללי. החידוש כולל תיקונים ספציפיים עבור אמבטיות חלודות, שחוקות, בלויות או מלוכלכות בצורה קיצונית. תיקון נקודתי הוא חלק בלתי נפרד ממערך החידוש והשיפוץ ויש לו משמעות בטווח הקצר והארוך. התיקון מבוצע על ידי אנשי מקצוע המכירים את התחום ויודעים כיצד להגן על האמבטיה מפני פגיעות נוספות.

במידה ונוצרת חלודה בדופן של אמבטיות פח, יש לחתוך את החלק החיצוני ולחבר קנט  חדש שאינו מחליד. פתרונות אלו עבור חידוש אמבטיות לא היו קיימים בעבר אולם כיום הם מבוקשים בקרב לקוחות במגזר הפרטי, העסקי והציבורי. לא צריכים להיות מומחים לעיצוב פנים על מנת לזהות את ההבדלים בין אמבטיה שעברה חידוש לבין אמבטיה ישנה. המראה החדש משפר את איכות החיים ומעלה את ערך הנכס.

This entry was posted in עיצוב הבית. Bookmark the permalink.