חנות קריסטלים

חנות קריסטלים היא המקום האהוב על כל שוחרי החיים הרוחניים. אנשים המאמינים בכוחות על ובתקשור יכולים לבלות שעות בכל חנות קריסטלים ולא להשתעמם.


חנות קריסטלים-  מהם המוצרים הפולאריים?

  • אבני חן וקריסטלים – כל מי שייכנס אל חנות קריסטלים לא יפסיק להתלהב מהמבחר הענק של אבני חן וקריסטלים. אנשים רבים משייכים לאבנים האלו סגולות מיוחדות, סגולות ריפוי, סגולה למזל טוב, כוח לגירוש אנרגיות שליליות מחיינו ועוד. המוכרים בחנויות המיסטיקה יוכלו לייעץ לכם לבחור את האבנים המתאימות ולספר לכם על הסגולות המיוחדות של כל אבן.חנות קריסטלים
  • קלפי טארוט – כבר במצרים הקדומה קלפי הטארוט היו כלי חשוב לניבוי העתיד. כיום גם בעולם המערבי מאמינים בכוחם של הקלפים ויש המשתמשים בהם להכרת האני העצמי ולפיתוח המודעות. יש חנויות מיסטיקה שבהן המוכרים יודעים איך לפתוח בקלפי טארוט ולייעץ לכם בפתרון בעיות שונות. בכל אופן כמעט בכל חנות קריסטלים יוכלו המוכרים לספר לכם על אודות קלפי הטארוט, להנחות אתכם בקניית החבילה המתאימה ולהפנות אתכם לקורסים העוסקים בקלפי טארוט.
  • אסטרולוגיה – כל חנות קריסטלים מחזיקה ספרות מקצועית בנושא אסטרולוגיה.  קוראים רבים מחפשים את הספרים ומבלים שעות בחנויות המיסטיקה כדי לקרוא, ליהנות  ולבחור את הספרים המתאימים.
  • מוצרי פאנג שואי – תורת הפאנג שואי שהגיעה אלינו מהמזרח תפסה תאוצה רבה בשנים האחרונות גם במערב. אדריכלים ומעצבי פנים מתבקשים על ידי לקוחותיהם לבנות לעצב את הבתים לפי תורת הפאנג שואי. חנות קריסטלים היא המקום שבו תמצאו ספרות ענפה בנושא הפאנג שואי.
  • שמנים ארומאטיים –  שמנים, קטורת ועוד פינוקים נוספים לגוף ולנשמה נמכרים בכל חנות קריסטלים.
  • תכשיטים –  חנויות המיסטיקה מחזיקות תכשיטים עם משמעות מיסטית או רוחנית. התכשיטים  משובצים באבנים מיוחדות בעלות משמעות , סמלים וקמעות בצורת תכשיטים ועוד .
  • סגולות – חנויות הקריסטלים מציעות סגולות שונות. בין הסגולות אפשר למצוא  סגולות מתחום האהבה והזוגיות, סגולות שיעזרו להחזיר אהבות קודמות או למצוא את בן הזוג האהוב. בין הסגולות הפופולאריות אפשר למצוא טיפות אהבה  חרוזי אהבה ותליון רוז קוורץ.המאמינים בסגולות מסוג זה מעידים על הצלחתם. באמצעות הסגולות חזר השלום להרבה בתים, אבהות ישנות חזרו ופרחו ונושאי תליון רוז קוורץ, למשל, מספרים כי אחרי שענדו את התליון חיי האהבה שלהם פרחו.
This entry was posted in מיסטיקה. Bookmark the permalink.