חתונה בטבע

הגיע הזמן לגוון

לא נמאס לכם שוב ושוב לקבל הזמנות לחתונות באולמות מפוארים במרכז הארץ? שוב אותם אולמות עם אותו האוכל ואותה האווירה. בתקופות חתונות עמוסות שבהן כל שבוע מגיעה הזמנה חדשה לאירוע, אפשר להתרענן גם עם הזמנה לאירוע באווירה אחרת – חתונה בטבע. חתונה כזו מזמינה את האורחים להתרחק מכל ההמולה העירונית שמקיפה אותם בחיי היומיום ולצאת מהבית אל מרחב נעים של אווירה כפרית שבו הציפורים מצייצות בחדווה, קול פכפוך המים נשמע בינות לצמחייה מגוונת ופינות ישיבה משובצות בתוך הקסם הזה. אין ספק שזו תחושה אחרת מלהגיע לסתם עוד חתונה באולם האירועים הרגיל שאתם כבר מכירים מכל כיוון.

כיצד עורכים חתונה בטבע?

על אף האווירה הקסומה שתיארנו, ארגון חתונה בטבע כאשר מדובר בהגעה למרכז יער והתחלת הקמה מאפס של מקום לחתונה איננה אידיאלית בלשון המעטה. מדובר באירוע שקשה מאוד לארגן, לאורחים יהיה קשה להגיע בגלל המרחק הרב, יהיה קושי בתאורה, בחימום האוכל, בשירותים ועוד. פתרון הביניים לבעיה זו הוא כמובן לבחור גן אירועים שיחסית קרוב לאזור המרכז אולם מאפשר לחוש כאילו יצאנו לרגע אל הטבע. בצורה כזו, אנו יכולים למשוך את החבל משני קצותיו. גם לחגוג את האהבה של בני הזוג באווירה כפרית קסומה ונעימה, גם לגוון לאורחים את חוויית החתונה וגם להיות צמודים לאולם אירועים שבו לא צריך לדאוג מבעיות מזג אוויר או הגשת אוכל.

היכנסו וצפו! חתונה מדהימה בטבע:

עופרים זה חתונה בטבע

גן האירועים עופרים מאפשר לכם לארגן חתונה ברמה הגבוהה ביותר, בצורה מקורית ומעניינת של חתונה בטבע. מחוץ לאולם האירועים שלנו קיים גן אירועים רחב ידיים שבו ניתן להרגיש את הקסם של החוץ ולקיים את קבלת הפנים והחופה באווירה שכל אורח ייהנה ממנה.

 

This entry was posted in אירועים. Bookmark the permalink.