טאאל

טאאל שבפיליפינים

הר הגעש טאאל נמצא בפיליפינים, במחוז קלבארזון שנמצא באי לוזון. הר הגעש הוא מקום שמושך אליו מבקרים רבים וזאת בשל המראה הקסום שלו. הר הגעש נמצא בלב אגם והמטיילים שרוצים לראות אותו או להגיע אליו יעשו זאת בכלי שייט המיועד לכך.

התפרצויות הר הגעש

בשנים האחרונות אפשר לראות כי הפיליפינים הפכו למוקד תיירותי עבור מטיילים מכל הסוגים. משפחות, זוגות, צעירים ומבוגרים, כולם מגיעים לחוות את האיים הקסומים. האי לוזון מושך אליו גם הוא מטיילים רבים שרוצים לחוות את הפיליפינים במלואם. הר הגעש טאאל שנמצא במקום מושך אליו תיירים מכל הסוגים ונכון להיום נראה שלא צפויה התפרצות קרובה. ההתפרצויות האחרונות היו בשנות השבעים של המאה הקודמת וגם אלו היו התפרצויות קטנות. מאז שנת 1977 לא היו התפרצויות של הר הגעש אך הפעילות בסביבתו מרשימה מאד.

לטייל בהר געש

כל מי שאוהב טבע ימצא כי הפיליפינים מציעים לו חוויה בלתי נשכחת וכי הר הגעש טאאל הוא יעד נפלא להגיע אליו. אפשר להגיע אל הר הגעש עצמו, לטפס עליו ולטייל במורדותיו. הטיול כולל צפייה באגם הלוע הייחודי (שהוא תוצאה של הפעילות הוולקנית שקרתה לאורך השנים), מפגש עם נופים קסומים ומעבר במי הפיליפינים שתמיד יכולים להפתיע מבחינת העושר שלהם. נכון להגיד כי הטיול בפיליפינים הוא טיול יחיד ומיוחד והטיול בטאאל הופך אותו למיוחד עוד יותר.

אם כבר אתם בפיליפינים

כל מי שנוסע אל הפיליפינים חוזר בתחושה נפלאה לאחר שזכה לראות את אחד המקומות המיוחדים בעולם. אם אתם נמצאים לפני תכנון טיול אל הפיליפינים כדאי מאד שתחשבו איך טאאל ישתלב בטיול שלכם. מומלץ לקרוא על האזור, איך מגיעים אל הר הגעש ולשלבו במסלול.

This entry was posted in טיולים מאורגנים. Bookmark the permalink.