טבעות אירוסין

מחפשים טבעות אירוסין?

אם אתם מחפשים טבעות אירוסין, כנראה שהרגע החשוב ביותר בחייכם מתקרב ובא. הצעת נישואין היא הרגע המרגש ביותר בחייה של כל אישה, ללא כל ספק. על מנת להפוך את הרגע הזה לבלתי נשכח באמת, על הטבעת להיות אכן מתאימה לא רק לגודל האצבע אלא גם לסגנון של הכלה לעתיד, ולהשתלב באופן טבעי עם המראה החיצוני של האישה. השאלה אשר נשאלת היא כיצד עושים זאת בצורה הנכונה ביותר? היכן קונים טבעות אירוסין ואילו סוגים של טבעות אירוסין קיימים כיום בשוק? על שאלות אלו תקבלו תשובה במאמר שלפניכם.

צורה של האבן המשובצת בתוך הטבעת

היהלום של טבעות אירוסין יכול להופיע בכמה וכמה צורות. הצורות הפופולאריות ביותר הן – עגולה, אובאלית, מרובעת או מלבנית. החיתוכים השונים של היהלום משפיעים על פיזור קרני האור אשר פוגשים את האבן. מסיבה זו, הצורה הפופולארית ביותר היא הצורה העגולה, מרובת הפאות. בצורה הזו, רמת החזר האור היא הגבוהה ביותר ולכן טבעת הנושאת יהלום עגול הינה בולטת ומרשימה. יש לקחת בחשבון גם את גודל האבן אשר משפיע בסופו של דבר על המחיר של הטבעת. המרכיבים הנוספים המשפיעים על מחיר היהלום ואיכותו הם רמת הניקיון וכמות הקראט של האבן. כמו כן שמו של מעצב הטבעת, המותג ומידת היוקרה של המקום שבו היא נרכשת, משפיעים גם כן על המחיר שלה. אם כן, במקרה הזה הגודל משפיע, אך אינו הקובע היחידי.

היכן הכי כדאי לרכוש טבעות אירוסין

את טבעת האירוסין ניתן לרכוש בחנויות התכשיטים השונות ברחבי הארץ, בבורסה ליהלומים, בסטודיו של מעצב תכשיטים או אצל הסוחרים אשר מתמחים בטבעות אירוסין ונישואין. קשה לומר היכן הרכישה תהיה לא רק זולה, אלא גם משתלמת מבחינת איכות. הכול תלוי ביכולת משא ומתן שלכם. היום גם בחנויות התכשיטים המובילות והמפורסמות ששייכות לרשתות, נוהגים לעשות הנחות, כך שאל תתביישו לשאול על כך אפילו אם אתם בחנות מאוד מפוארת.

האם ניתן לעצב טבעות אירוסין בהזמנה אישית?

עיצוב טבעות אירוסין בהזמנה אישית עלול לייקר את העלות שלה, אך זה בהחלט אפשרי. בצורה הזאת תוכלו לבחור בנפרד את האבן, את סגנון השיבוץ שלה ואת הגודל שלה. בנוסף, זה גם יאפשר לכם להוסיף אמרה אישית יותר לבחירה וגם לקלוע בצורה יותר מדויקת לטעמה של הכלה לעתיד.

 

This entry was posted in תכשיטים. Bookmark the permalink.