טבעות יהלום

טבעות יהלום לנשים

אומרים כי יהלומים הם חבריה הטובים ביותר של האישה, ואין כל צל של ספק כי הדבר נכון. אין כמו תכשיטים משובצים יהלומים כדי לרומם את רוחה של אישה או כדי להצהיר את אהבתך כלפיה. אין תכשיט אשר יכול להשתוות לזוהר ולברק הייחודיים אשר מפיצים סביבם תכשיטים משובצים יהלומים. פיזור קרני האור אשר פוגעות ביהלום מייצר אור מהפנט ומחמיא שאף עין לא יכולה להישאר אדישה למראהו. טבעות יהלום לרוב נמצאות תחת סוגת טבעות האירוסין או נישואין (בחו"ל), אבל הן גם מוענקות לאישה כמתנה באירועים חשובית כמו ביום נישואין, לכבוד הולדת ילד, יום הולדת או סתם כמתנה אשר כוונתה להצהיר על אהבת בן הזוג כלפיה. טבעות יהלום הפכו לפופולאריות בזכות העובדה שניתן למצוא היום יהלומים במגוון צבעים וחיתוכים אשר מתאימים לא רק לאירועי יוקרתיים אלא גם ליום יום, בצורה מפתיעה ומקורית.

טבעות יהלום עם שיבוץ של אבנים נוספות

טבעות יהלום מרהיבות בדרך כלל ישובצו במספר יהלומים נוספים מלבד היהלום המרכזי או באבני חן שונות. זו יכולה להיות כל אבן יקרה ובכל צבע או גוון שהוא. עיטור הטבעת ביהלומים קטנטנים או באבני חן בגדלים שונים, ישדרגו ויעצימו את הברק ואת הזוהר של הטבעת. כל טבעת יהלום תחמיא לידיים הנשיות והעדינות של האישה אך מה שחשוב הוא, תמיד לקחת בחשבון את התאמת העיצוב של הטבעת לטעמה האישי, לסגנונה הייחודי וכמובן גם לגילה של האישה אשר עומדת לענוד אותה. בגלל שקיימים סגנונות רבים לטבעות יהלום כמו טבעות המשלבות כמה אלמנטים דקורטיביים או כאלה אשר יש בהן יהלום משובץ בצורה של פרח או בצורה של פרפר ועוד, חשוב להבין את סגנונה של האישה אפילו אם זאת מתנה מפתיעה.

טבעות יהלום עם פנינים – שילוב מנצח!

אין זה סוד, כי השילוב בין יהלום לפנינה מייצר מראה מרהיב ביותר. אם הפנינים הן בצבע ורוד או אפור, הרושם יהיה עז עוד יותר והברק של הפנינה עם הזוהר של יהלום יעניקו לטבעת מראה מרהיב ויקשטו את אצבעותיה של האישה בחן, בנשיות ובנועם רב. טבעות שכזו יכולה להתאים לבחורות קלאסיות שאוהבות את המראה הרומנטי של הפנינים.

טבעות יהלום מיוחדות ביותר

טבעות אירוסין הן טבעות יהלום מיוחדות, טבעות אשר בהן משובצים יהלומים מיוחדים כמו היהלום השחור או היהלום הורוד, נחשבות לנדירות וגם מחירן בהתאם לכך. כמעט כל טבעת אשר משובץ בה יהלום, תהיה ייחודית מכיוון שיהלום הוא האבן האצילית, הקשה, הנדירה והיקרה ביותר בעולם ולה סמליות רבה ביותר. אם שאלתם את עצמכם, אז קיימות גם טבעות יהלום לגברים וגם במקרה זה קיים מבחר גדול של עיצובים ואף תכשיטים נוספים.

This entry was posted in תכשיטים. Bookmark the permalink.