טיול בפיליפינים

טיול בפיליפינים

טיול בפיליפינים יפגיש בניכם לבין אחד מהמקומות הקסומים בעולם. הפיליפינים הם קבוצת איים הנמצאים מדרום- מזרח ליבשת אסיה. סך הכל מורכבים הפיליפינים מ 7,107 איים שרק חלקם מיושבים על ידי בני האדם. טיול לפיליפינים מזמין אותנו לפגוש טבע יוצא דופן, אנשים מקסימים ושוניות קסומות. כל אחד יכול למצוא לעצמו את הפעילויות המעניינות ביותר עבורו בפיליפינים כיוון שמדובר על מדינה עשירה מאד מבחינת מראות ופעילויות. הישראלים מרגישים לרוב בנוח בטיולים אלו כיוון שרוב הפיליפינים אדיבים מאד, דוברי אנגלית ושמחים לעזור לתיירים.

לפגוש את המקומיים

הפיליפינים היא אחת מהמדינות הצפופות ביותר שהריבוי הטבעי בה גם הוא נחשב לאחד מהגבוהים באסיה. למרות שהפיליפינים מורכבים מאיים רבים, רוב התושבים מתגוררים באיים הגדולים שהם לוזון, מינדנאו ומינדורו. המפגש עם המקומיים הוא כמעט תמיד חיובי. רובם מדברים אנגלית כך שתיירים שרוצים לערוך קניות, לאכול במסעדות מקומיות או אפילו לטייל עם מדריך מקומי, מגלים שניתן לעשות זאת בקלות.

לטייל בפיליפינים

טיול בפיליפינים הוא חוויה מרגשת לכל אחד. ניתן לעשות טיול בפיליפינים שכולו אוסף של רגעים שלווים ולבלות בעיקר בחופי הים הקסומים וניתן לערוך טיולי הליכה בין יערות הגשם או על ההרים. אם תחליטו לצאת לטיול רגלי, מומלץ שתשכרו את שירותיו של אחד מהמדריכים המקומיים (ניתן לשער שתמצאו רבים כאלה) אשר דובר גם אנגלית ויוכל להנחות אתכם לאן ללכת.

לינה

חלק בלתי נפרד מכל טיול בפיליפינים או טיול אחר הוא הלינה. הלינה מתקיימת בגסט האוסים המאפיינים את האירוח במזרח הרחוק כשרמת החדרים בין מקום אחד לאחר יכולה להיות בהבדל של שמיים וארץ. אתם יכולים לבחור לעצמכם מהארץ גסט האוס ולראות מה הם מציעים לכם כך שלא תופתעו כשתגיעו למקום.

This entry was posted in טיולים בחו"ל. Bookmark the permalink.