טיסה לפיליפינים

טיסה לפיליפינים במחיר אטרקטיבי

אם אתם מחפשים טיסה לפיליפינים אתם חייבים לדעת כי מחיר הטיסה הוא לא הדבר היחיד שצריך לקבוע אם הטיסה אטרקטיבית עבורכם או לא. הפיליפינים אינם קרובים לישראל וטיסה שאליהם אינה דומה לטיסה של כמה שעות כמו לאירופה ולכן עליכם לבחון את אופי הטיסה שלכם, החברה איתה תטוסו ולבחון גם את השעות של הטיסה כשעליכם להתחשב גם בטיסה אל הפיליפינים וגם בשעות הטיסה שלכם כשאתם חוזרים לארץ.

בחינת אופי הטיסה שלכם

בחינת האופי של הטיסה היא בחינה של עצירות הביניים וכמות שעות הטיסה סך הכול . רוב האנשים שרוצים להגיע אל הפיליפינים עושים בפיליפינים עצמם טיסה פנימית לאי שבו הם רוצים לשהות וגם לכך יש להתייחס. טיסה ארוכה ומסורבלת עלולה לפגוע בחוויה של ההגעה למקום (וכמובן גם בחזרה) ולכן יש לבחון את כל פרטי הטיסה כולל החברה איתה טסים והשעות שמגיעים בסופו של דבר לכל יעד (בפיליפינים ובחזרה).

בחינת החברה איתה אתם טסים

טיסה לפיליפינים יכולה להיות עם חברות טיסה מגוונות מאד וחשוב לבחור את החברה שנראית אמינה ביותר ושיכולה להציע טיסות נוחות מבחינת השירות שלהן וכמובן גם מבחינת שעות הטיסה. יש להתייחס לכל אלה כיוון שהטיסה היא חלק בלתי נפרד מהחוויה של טיסה לפיליפינים.

נוחות שעות הטיסה

לא כולם מתייחסים לשעות הטיסה שלהם כשהם בוחרים את הטיסה אבל מומלץ מאד לבחון כי השעות נוחות לכם. יש להתייחס אל טיסה לפיליפינים כמכלול של חוויות ושעות הטיסה ובמיוחד שעות ההגעה לכל יעד (לפיליפינים ובחזרה) יכולה להשפיע על ההנאה מהטיול. מומלץ מאד לבחון גם את שעות החזרה לארץ למי שרוצה לחזור לשגרה במהרה בלי להיות מושפע יותר מדי מהטיסה עצמה.

This entry was posted in טיולים מאורגנים. Bookmark the permalink.