טיסות לפיליפינים

מדריך מקוצר לתכנון החופשה בפיליפינים

הפיליפינים – יעד שלא יאכזב אתכם!

הפיליפינים היא אחת היעדים האטרקטיביים ביותר כיום. מדובר על שילוב בין נופים מרהיבים, חופים יפהפיים, צלילות ייחודיות, חוויה תרבותית שונה – והכל במחירים של המזרח הרחוק.

הזמנת טיסות לפיליפינים

בשלב הראשון כדאי להזמין טיסות לפיליפינים. כדאי לעשות זאת לפני תכנון הטיול, על מנת שתוכלו לתכנן בהתאם לתאריכי הטיסות. אין טיסות ישירות לפיליפינים הממריאות לישראל. לכן בהזמנת טיסות לפיליפינים יש להתחשב בקונקשן. כמובן בדומה לטיסות אחרות, אורך הקונקשן וכמות הקונקשנים ישפיעו על מחיר הטיסה. בכלליות טיסות לפיליפינים הן לא דבר זול, כמו רוב הטיסות למזרח הרחוק. אך זכרו כי ככל שתתפשרו על תנאי הטיסה, כך היא תהיה זולה יותר. קחו בחשבון שמלבד הטיסות לפיליפינים, תצטרכו להזמין את גם הטיסות בתוך הפיליפינים – מיעד ליעד. הפיליפינים הם איים רבים וניתן להתנייד ביניהם בשיט או בטיסות, שהן האופציה המהירה והיעילה ביותר. את הטיסות הפניומיות בפיליפינים מומלץ לקבוע לאחר תכנון המסלול.

תכנון המסלול בפיליפינים

תכנון מסלול החופשה בפיליפינים הוא אולי החלק המסובך יותר. בפיליפינים איים רבים, כאשר כל אחד מציע אטרקציות וחוויות שונות. בשונה ממדינות רבות אחרות, אין הגיון גיאוגרפי בטיול בפיליפינים ולכן יש לקחת בחשבון כי תצטרכו לבלות זמן במעברים ממקום למקום. בשלב הראשון יש לבחור את היעדים השונים בהם תרצו לבקר בפיליפינים. אין ברירה אלא לסנן על מנת להתאים לחלון הזמנים – הסיכוי שתצליחו לראות את כל מה שכדאי בפיליפינים הוא קטן מאוד במידה ואתם מתכננים טיול הקצר מחודשיים. בשלב הבא מומלץ לסדר את היעדים לפי אזורים ולאחר מכן לסדר את מהלך הטיול. קחו בחשבון כי הנחיתה וההמראה של טיסות בינלאומיות בפיליפינים יהיו כמעט תמיד משדה התעופה במנילה, עיר הבירה הנמצאת באי לוזון שבצפון הפיליפינים.

 

This entry was posted in טיולים מאורגנים. Bookmark the permalink.