טרקטורונים

טיולי טרקטורונים

בכל הארץ, מצפון לדרום ממזרח למערב – השטח מחכה שתבואו לכבוש אותו. אופציות טיול בין הרים ירוקים לנחלים שוצפים אל מול הים או אל מול האופק. גליל, גולן, הרי ירושלים, מדבר יהודה, שפלת החוף ובכל איזור בארץ, גם כאן קרוב, קצת מחוץ לעיר.

במזג אוויר חורפי ובוצי או שמשי וחמים, ביום שלם או בכמה שעות – צאו קצת מהמסגרת של הטיול הרגיל ותעבירו הילוך לאקסטרים. יום כיף למשפחה, בילוי זוגי או שיירה ארוכה של חברים. מדריכים מוסמכים יקחו אתכם לבילוי מרגש שבסופו לא תרצו לרדת מהטרקטורון. אז קדימה, הטבע קורא לך.

טיולי טרקטורונים – להרגיש את השטח

בטיול טרקטורונים תעברו מסלולים חוויתיים, נופים מרגשים ועצירות לפיקניקים ספונטניים. פינוקים מתוקים בפינות חמד נסתרות או אל מול תצפית מפתיעה. טרקטורוני השטח מאפשרים התקדמות מהירה יותר ומסלול ארוך יותר בזמן קצר בהרבה בנסיעה רגועה בחיק הטבע או במעברי שטח מאתגרים.

תוך כדי המסלול ניתן לנווט באופן עצמאי או להסתמך על מדריך מוסמך. הניווט הופך את החוויה ליותר אתגרית ומספקת ברגע שמגיעים לנקודת הסיום. ניתן לשלב חוויות אתגריות נוספות כמו סנפלינג, שיט בקיאקים ועוד הרפתקאות מעניינות שאת כולן מספקת הארץ שלנו.

טיולי טרקטורונים – אתה והחבר'ה

אם אתם חבורה שמחפשת אתגר חדש, טיולי טרקטורונים בשטח אתגרי זה המקום לפרוק מתחים. טיולים מיוחדים לקבוצות, עם משימות, אתגרים וגיבוש חברתי. אם אתם זוג שמאס ביציאות המוניות, טיולי טרקטורונים זה המקום לברוח אל הטבע בפרטיות רומנטית.

טרקטורונים

הטיולים יוצאים ביום ובלילה, וניתן לבלות לילה שלם מתחת לכוכבים. אם נמאס למשפחה להשתגע בבית או בקניון, טיולי טרקטורונים הם השובר שגרה האולטימטיבי. לכל סיטואציה, לכל אחד, רק לשים קסדה ולצאת אל האוויר.

טיולי טרקטורונים – מה חשוב לדעת

אם רוצים לשלב אטרקציות כדאי ליידע את המדריך בתחילת הטיול. בטיולים של יום שלם, רצוי לדאוג לארוחת צהרים קלה ולציוד להכין ארוחת ערב. תבשילי פויקה בשטח הם חוויה נוספת שמומלץ מאוד לעשות לפחות פעם אחת בחיים.

אם רוצים לבלות לילה בשטח חשוב לא לשכוח להביא אוהל, שק שינה ותכשיר נגד יתושים! התקופות המומלצות לטיולים הם האביב והסתיו כשלא חם מידי ולא גשום. אבל אם אתם מחפשים דווקא את הבוץ, כדאי להביא בגדים להחלפה. הפעילות לאורך כל היום מהנה ומלאת אנרגיות, אבל חשוב גם להקשיב להוראות הבטיחות שניתנות לפני כל יציאה למסלול.

This entry was posted in כללי. Bookmark the permalink.