יעוץ בטחוני

יעוץ בטחוני אחרי אבחון צרכים

המטרה העיקרית של יעוץ בטחוני היא לשפר את תשתית האבטחה של הארגון. ייעוץ מן הסוג הזה מתאים לכל סוגי הארגונים, הוא קריטי גם בעסקים קטנים וגם בעסקים גדולים והוא יכול לחסוך בהוצאות. יתרה על כך, הייעוץ חשוב כי הוא מונע פגיעה במוניטין: בעידן שבו כל פרצת אבטחה גוררת אחריה נזקים כבדים ולעיתים גם בלתי הפיכים, צריך לערב ולשלב את שירותי הייעוץ כמה שיותר מוקדם.

הבעיה היא שרוב הלקוחות לא מודעים לתהליך שעליו צריך להקפיד על מנת להשיג את היתרונות של יעוץ בטחוני. בשביל להשיג יתרונות כאלה, חשוב למשל לבצע אבחון מדויק של הצרכים. אם לא מאבחנים את הצרכים של כל ארגון בנפרד, יהיה קשה עד בלתי אפשרי לבנות עבורו תשתית ותכנית אבטחה מסודרת.

היכנסו וצפו! שיטות פשוטות ומדהימות לאבטח את הבית שלכם:

איך מאבחנים צרכים לפני יעוץ בטחוני?

מטרת אבחון הצרכים היא להביא לידי ביטוי את היתרונות השונים של יעוץ בטחוני. בשביל לאבחן את הצרכים, בודקים למשל מה המצב הקיים בארגון ואיזה יעדים הוא רוצה להשיג. לאחר מכן, משווים את תשתית האבטחה שקיימת בכל ארגון אל האופן שבו בנויות תשתיות אחרות בארגונים מקבילים. אם מצליחים ללמוד מתוך ניסיון של אנשים אחרים, יש סיכוי גבוה יותר להשיג את היתרונות של יעוץ בטחוני.

במילים אחרות, יעוץ בטחוני חייב להיות מבוסס על כמה שיותר נתונים. הנתונים הללו הם פונקציה של תהליך אפיון ארוך, מסודר ויסודי. אבל בהקשר הזה, החדשות הטובות הן שכיום ניתן לרכז גם את היתרונות השונים של יעוץ בטחוני וגם את היתרונות של אבחון הצרכים תחת קורת גג אחת. באופן הזה נהנים מכל היתרונות של הייעוץ ולאחר מכן מביאים לידי ביטוי את המלצות בעלי המקצוע.

This entry was posted in בטחון ואבטחה. Bookmark the permalink.