כונניות

החלטה על שיפוץ בבית היא צעד משמעותי. השינוי שמגיע בעקבות השיפוץ יכול להשפיע על שינויים באורח החיים או באופי החיים בבית עצמו. על כן, כאשר מחליטים על שיפוץ, כדאי לא להזניח את נושא העיצוב והריהוט. כאשר ניגשים לבחור את הריהוט המעוצב, ישנם תחומים שנראים ברורים, אך מסתתרים בהם מוקשים רבים. כונניות, לדוגמה, אלו רהיטים מסוג בעייתי. מה, למה, איך וכמה? התשובות לכל השאלות.

מהו הסוג המומלץ ביותר של כונניות לבית?

הכול תלוי באיזה חדר מדובר. אם מדובר על כונניות לחדר שינה, הסוג המומלץ ביותר הוא של כונניות בעלות מגירות רבות. אם מדובר בחיפוש אחר כונניות לסלון או לספרייה, הסוג המומלץ הוא של כונניות בעלות מדפים, אך לא סגורות לחלוטין.  לכל חדר מומלצת כוננית מסוג שונה ומיוחד משלה.

כונניות- מהם השימושים העיקריים של כונניות ברחבי הבית?

לכל רהיט בבית יש תפקיד ייעודי, אך הכונניות הן רב שימושיות בצורה מפתיעה. כאשר תקנו כונניות מכל סוג, תתכוננו מראש לכך שיש להן שימושים רבים מעבר למיועד להן. אחסון, קישוט ואפילו לכסות על צביעה או חורים בקירות אלו רק חלק מהתפקידים שהכונניות יכולות למלא.

היכן ניתן למצוא כונניות מעוצבות?

כונניות מעוצבות הן טרנד שנכנס לשוק הריהוט בשנים האחרונות. לפני רעיונות העיצוב, רשתות השיווק הגדולות היו הפתרון המושלם לריהוט. כונניות בגדלים ובצבעים שונים היו מופיעות בכל חנות ורשת, ועם ישראל היה קונה בהמוניו.

מאחר ובשנים האחרונות הבתים הפכו למעוצבים יותר, יצרני הרהיטים העלו מדרגה גם הם, ועתה ניתן למצוא כונניות מעוצבות ברוב החנויות. למשקיעים שבינינו, הפתרון האידיאלי הוא נגר מקצועי. נגר יגשים את רצונכם אחד לאחד, כולל צבעים, מגירות ונפח.

למה צריך לשים לב כאשר בוחרים כונניות?

בבחירת ריהוט משרדי או ביתי, חשוב ביותר לשים לב לגודל. אם תתרשמו בחנות מהעיצוב והיופי ולא תמדדו את הכוננית, אתם עלולים להגיע הביתה ולגלות שהיא לא מתאימה כלל. חובה למדוד בבית את המידות הנדרשות: אורך, רוחב ונפח, לפני שמבצעים את הקנייה בחנות עצמה.

בנוסף, כדאי לשים לב גם לחומר שממנו עשויה הכוננית. כונניות העשויות מסיבית הן פחות עמידות ואורך חייהן קצר יותר. בניגוד, הכונניות העשויות מעץ מלא יחזיקו מעמד שנים רבות, ויכולות לשרוד גם נזקים ומעברי דירה רבים.

This entry was posted in ריהוט משרדי מומלץ. Bookmark the permalink.