לוטודיל

מי עומד מאחורי מועדון החברים לוטודיל?

הצטרפות למועדון החברים לוטודיל מבטיחה שתי זכיות כספיות מדי חודש. ההתחייבות לזכיות נובעת משימוש בשיטה סטטיסטית מיוחדת לבחירת מספרים. בעזרת השיטה הזו ניתן לא רק לבחור בצורה מושכלת את המספרים שישתתפו בהגרלות, אלא גם לשפר בעשרות אחוזים את סיכויי הזכייה. כמו כן, המסלול המחומש של מועדון החברים כולל השתתפות בחמש הגרלות במקביל. המשמעות היא שיפור של סיכויי הזכייה בכל החזיתות ואפשרות להצטרף לשורה ארוכה של חברים ולקוחות מרוצים.

השאלה המעניינת היא מי עומד מאחורי מועדון החברים לוטודיל. התשובה פשוטה מכפי שנהוג לחשוב, היות ומדובר על חברה אמינה ומוכרת. חברת נקודת שיווק וסחר בע"מ מציעה מגוון רחב של פעילויות ומחזיקה בניסיון משמעותי בעבודה מול לקוחות בשוק המוסדי והציבורי. החברה מובילה את תחום השיווק הישיר בישראל ופעילויותיה כוללות הפקת קטלוגים ועלונים בדיוור ישיר ואתר למסחר אלקטרוני באינטרנט.

למה כדאי לדעת מי עומד מאחורי המועדון?

היכרות עם חברת נקודת שיווק וסחר בע"מ יכולה לסייע למי שמתלבט לגבי הצטרפות למועדון החברים של לוטודיל. בניגוד למועדוני חברים אחרים, רק עם הלקוחות של לוטודיל יכולים להיות בטוחים שיש להם למי לפנות. חברת נקודת שיווק וסחר בע"מ מעמידה לרשות קהל הלקוחות אמצעי תקשורת רבים ומשקיעה באתר אינטרנט נגיש. ניתן להצטרף למועדון ישירות דרך האתר, ליצור קשר טלפוני עם אחד מנציגי השירות או להשאיר פרטים.

חברת נקודת שיווק וסחר בע"מ מציבה את הצרכן בראש סדר העדיפויות ודוגלת בשילוב ייחודי בין מקצועיות, אמינות ויחס אישי. כדאי להצטרף למועדון החברים של החברה ולראות מקרוב כיצד סיכויי הזכייה בלוטו גדלים. בנוסף, חברי המועדון יכולים לבחור לקבל פירוט חודשי של ההגרלות ישירות לביתם ולהתעדכן בכספי הזכיות.

 

This entry was posted in הגרלות. Bookmark the permalink.