לוטודיל

כל מה שצריך לדעת על שירותי לוטודיל

מועדון החברים של לוטודיל מציע שדרוג משמעותי בסיכויי הזכייה של הגרלות הלוטו השונות. החברה עצמה אינה סוכנת, שליחה או מיופת כוח של מפעל הפיס, אך מאחוריה כמות משמעותית של לקוחות מרוצים. ההתמחות של החברה היא בשיפור סיכויי הזכייה של חברי המועדון.

הסוד לאחוזי הזכייה הייחודיים נובע מההתמחות של הצוות ומשיטה סטטיסטית לבחירת מספרים. השיטה משפרת את סיכויי הזכייה וכך עוזרת לחברי מועדון הלקוחות להגשים חלום ישן.

חברי מועדון הלקוחות של לוטודיל לא צריכים שום רקע או ידע מוקדם בסטטיסטיקה. הם יכולים להצטרף למועדון גם בלי להכיר את מסלולי ההגרלות ואפילו בלי לצאת מהבית. הזכיות מועברות בהעברה חודשית קבועה באמצעות זיכוי באשראי או משלוח המחאה, לבחירת הלקוח.

החברה שמפעילה את שירותי לוטודיל מתמחה בשיווק ישיר בישראל ופועלת גם מול השוק המוסדי ומול ועדי עובדים וגופים ציבוריים. ניתן לראות זאת בניסיון של נציגי החברה ובאופן שבו הם משפרים את סיכויי ההצלחה בהגרלות הלוטו השונות.

חובה לצפות! סרטון קצר אודות אישה שזכתה השנה ב3,333,333 ש"ח!

לוטודיל - זכייה אמיתית

השתתפות בחמש הגרלות במקביל!

מסלול "מחומש המזל" של לוטודיל מאפשר לחברי מועדון הלקוחות להשתתף בכל חודש באופן קבוע במאות הגרלות, ואף ליהנות מחמש הגרלות שונות במקביל. המסלול כולל 260 הגרלות בעלות של 195 ש"ח ובמסגרת של מנוי חודשי מתחדש.

הגרלות לוטו בהשתתפות אישית עם שישיית מספרים קבועים ומספר חזק בבחירה אישית מתבצעות בכל יום שלישי ומוצאי שבת, כמו גם הגרלת דיל 11 קבוצות בשני טפסים המונים 11 מספרים כל אחד.

הגרלת דיל רב צ'אנס קבוצתי כוללת השתתפות קבוצתית ברביעיית קלפים מדי יום, בעוד דיל 777 קבוצתי כולל השתתפות בהגרלה חד שבועית. כמו כן, הגרלת דיל חזק קבוצתי נערכת בכל שלישי ושבת.

 

This entry was posted in הגרלות. Bookmark the permalink.