לופט בחולון

ההפתעה של החיים שלי בלופט חולון

אני בן אדם מאורגן ואת הכול תכננתי. לפני חצי שנה פוצצתי שתי משכורות על טבעת יהלום מהממת והפתעתי את חברה שלי בהצעת נישואין במסעדת יוקרה. אחרי ההתרגשות הראשונית התחלנו לתכנן הכול ביחד – את אולם האירועים המהמם, את הקייטרינג המשובח, את הבגדים שלנו לחתונה אבל בדבר אחד לא נתנו לי לגעת – בארגון מסיבת הרווקים שלי…והסכמתי כמובן, מי לא רוצה שיפתיעו אותו? ועוד בלופט חולון!

מסיבת הרווקים הכי לוהטת ששמעתם עליה

אבל את זה כמובן לא ידעתי עד לרגע האחרון. בערב נפרדתי מהארוסה שלי שהלכה למסיבת רווקות עם החברות שלה בחדר פרטי במסעדה יקרה. בדיוק בשעה שקבענו צלצלו החברים בדלת ואמרו לי "קדימה, נוסעים". לא היה לי מושג לאן אנחנו הולכים וכל הזמן ניסיתי לנחש – מסעדה טובה? ספא בבית מלון? מסיבת קרחנה וברבקיו באמצע היער? ברגע שהורידו לי את המטפחת מהעיניים הבנתי שאני הולך לעשות חיים משוגעים. כשהגענו אל לופט בחולון חיכו לי כל החברים שלי – מהתיכון, מהצבא, ממשרד עו"ד שבו אני עובד. כולם כבר היו עם המשקאות ביד ואיך שנכנסתי התחילה המסיבה מהממת.

התחלה טובה של חיי נישואין מושלמים

ישר התיישבתי על הבר והתחלנו לשתות, שמענו מוסיקה טובה, הרחתי ריחות נפלאים מהחצר שם נפנפו על המנגל סטייקים, שיחקנו במשחקי מחשב ואחרי שעתיים פתאום דפיקה בדלת והפתעה…. הבנות הגיעו! הארוסה שלי ישר התחילה לבכות כשראתה לאיזה מקום מפואר לקחו אותה… הפתיעו את שנינו כהוגן במסיבת רווקים משותפת!!! את שאר הלילה בילינו עם הבנות במסיבה מהממת בלופט חולון- בילינו בספא בג'קוזי ובסאונה, שרנו בקולי קולות קריוקי, אכלנו כמו משוגעים, שתינו, רקדו בטירוף ונהנינו מכל רגע. לופט חולון ממוקם במיקום מושלם במרכז הארץ ואפשר לעשות בו הכול, אבל הכול. אשתי ואני לא נשכח לעולם את מסיבת הרווקים שארגנו לנו החברים. התחלנו את חיי הנישואין שלנו ברגל ימין.

This entry was posted in אירועים. Bookmark the permalink.