מגלה עתידות

גילוי עתידות הוא עניין הקשור לעולם המיסטיקה, במסגרתו, מיסטיקנים מנבאים את העתיד של אדם מסוים לפי קריטריונים שונים באמצעות שיטות שונות. יש מגוון רחב של שיטות בהן משתמשים המיסטיקנים לגילוי העתידות, עליהן נדבר בהרחבה בהמשך.

מתי ניזקק למגלה עתידות?

גילוי עתידות הוא עניין של אמונה בעיקר, שכן, על מנת לסמוך ולהאמין לדבריו של מגלה עתידות, על האדם להיות פתוח ולסמוך על עולם המיסטיקה ועל השיטה בה משתמש מגלה העתידות לטובת העניין. אנשים פונים למגלי עתידות במגוון שלבים בחייהם- חלק על מנת לקבל תשובות על מה צופן להם העתיד לאחר חוויה טראומטית או קשה שעברו, חלק לאור העובדה שחייהם "תקועים" במקום ואינם מתקדמים כפי שהיו רוצים וחלק נעזרים במגלה העתידות כדבר שבשגרה בצמתים בחייהם.

שיטות שונות לגילוי עתידות

כאמור לעיל, יש מגוון די רחב של שיטות לגילוי עתידות- כל אדם מתחבר לשיטה אחרת וכמובן, כל מיסטיקן מתחבר לשיטה משלו. חלק מהמיסטיקנים משתמשים בכמה שיטות, משלבים ביניהן וחלק נצמדים לשיטה אחת. בין השיטות הפופולריות ביותר לגילוי עתידות נמצא את האסטרולוגיה- ניבוי העתיד לפי מיקום גרמי השמיים (בדומה לתחזיות ההורוסקופ שאנו מכירים). שיטה נוספת היא שימוש בקלפי טארוט, כדור בדולח, קריאה בכף היד, קריאה בקפה, נומרולוגיה ועוד. אנשים לרוב בוחרים בשיטה שמרגישה להם "הכי אמינה" ברמה האישית.מ

עלויות של מגלי עתידות

היות ומדובר בשוק שהינו פרוץ באופן יחסי, שכן אין דרך לדעת האם מגלה עתידות הוא אמין וגובה מחירי שוק או שמא מדובר ברמאי אשר אינו באמת עוסק במיסטיקה אלא רק משלה אנשים שולל ולוקח מהם כספים, קשה לקבוע מסמרות בעניין העלויות אך אפשר לומר שמדובר במפגשים שעולים כמה מאות שקלים.

This entry was posted in מיסטיקה. Bookmark the permalink.