מגש אירוח

מגשי אירוח מכל הסוגים

לצד מגש אירוח אשר מתאים לישיבות ומורכב מסנדוויצ'ים, ירקות ומטבלים, יש גם מגשים עם מאכלי גורמה אשר כוללים שרימפס, גרוולקס, קוויאר ואפילו פטריות כמהין מיוחדות וטעימות להפליא. לצד מגש אירוח יוקרתי אשר מתאים לאירוע בעל שיק, יש כמובן גם מגשים אשר מיועדים לחגים. כך למשל מגשי סופגניות, מגשים חלביים לט"ו בשבט ועוד. מגשים אוריינטליים גם הם מאוד מבוקשים היום, מכיוון שהם בעצם מספקים לאורחים את מאכלי העדות הרב גוניים אשר כולם מכירים ובאמצעותם ניתן שדרג את חוויית האירוח ולהפתיע את האורחים בצורה יוצאת מן הכלל ולזמן להם חגיגה מושלמת של טעמים ייחודיים במינם.

מגש אירוח גורמה

עגבניות שרי ממולאות, מאפים עם קוויאר, פינגר פוד עם פירות ים, קרקרים עם גבינת משובחות או ממרח פטריות כמהין, צלוחיות עם סביצ'ה או קינוחי מרציפן מעוצבים, יהפכו ללא כל עוררין כל מגש אירוח למשודרג ומעניין ואת חוויית האירוח שלכם לבלתי נשכחת באופן טבעי. בזכות הכלים החד פעמיים האיכותיים אשר יש היום, ניתן להרכיב מגש אירוח לא רק עם מאכלים אשר מוגשים על מפיות או צלוחיות נייר קטנות, אלא גם מאכלים אשר מצריכים צלוחיות קטנות או כלי פלסטיק אחר בצורה מקורית.

מגש אירוח לחגים

מגשי ט"ו בשבט ומגשי פורים, מגשי חנוכה ומגשי ראש השנה מאוד פופולאריים במיוחד בקרב מארגני אירועים שונים כמו אירועי חברה או מסיבות גן שונות ומגוונות. מגשים אלה יפטרו את מארגני האירוע מלדאוג לכל המרכיבים של הכיבוד בנפרד ויספקו את כל מה שדרוש, ארוז ומסודר על מגשים כדי שיהיה קל לסדר ולנקות בסיום האירוע בצורה פשוטה ונוחה ביותר.

מגש אירוח אוריינטלי

חצילים ממולאים, קוסקוס בצלוחיות קטנות, ממתקים מרוקאיים ועלי גפן ממולאים, מגש קבבונים או מגש זיתים ממולאים, יכולים להרכיב מגש אירוח אוריינטלי מוצלח ביותר כמובן. מאפי שערות קדאיף, בורקסים או מאכלים אשר משלבים פיין קוויזין עם נגיעה אוריינטלית, יהפכו ללהיט בכל אירוע אשר תחגגו. גם פסטלים וסיגרים עם טוויסט מיוחד ופיתה דרוזית חתוכה בצורה נוחה לאכילה, יכולים בהחלט להתאים נהדר למגש האירוח.

This entry was posted in אירועים. Bookmark the permalink.