מולטיפוקל

אם מזה שנים אתם רגילים לראות את ההורים שלכם מחליפים בכל פעם זוג משקפיים כשהם רוצים לנהוג או כשהם רוצים לקרוא, יכול להיות שהגיע הזמן להמליץ להם על משקפי מולטיפוקל. זה בכלל לא משנה בני כמה הם, כי בכל גיל אפשר להתרגל למשקפיים עם עדשות כאלה, והאמת היא, שעדשות כאלה הן ההמצאה הטובה ביותר בתחום ההתמודדות עם קושי ראיה.

יתרון הנוחיות

הסיבה העיקרית שבה כדאי להורים שלכם לעבור למשקפי מולטיפוקל, היא שפשוט מדובר על משקפיים שהרבה יותר נוח להשתמש בהם. הם לא יצטרכו יותר להחליף בין זוגות המשקפיים השונים, וכך למעשה הם יוכלו לצאת מהבית רק עם זוג אחד של משקפיים ולדעת שלא תהייה להם כל בעיה! עדשות מולטיפוקל נוחות מאוד לשימוש ולכן זה לא מפתיע שכולם כבר עברו אליהם.

הקושי להתרגל

אחד מהדברים הבעייתיים עם משקפי מולטיפוקל, זה שצריך להתרגל אליהם. יש אנשים שזה עושה להם מעט בחילה בהתחלה ואחרים מרגישים מעט כאבי ראש, אך החדשות הטובות הן שזה עובר תוך זמן קצר, כך שגם ההורים שלכם יוכלו להתרגל לעדשות כאלה. עדשות מולטיפוקל יכולות להחזיק מעמד להרבה שנים והן חוסכות את הצורך לעשות עוד זוג של משקפיים, כך שזה בהחלט כדאי לכל אדם.

לעשות משקפיים במקום מוביל

בין אם תצליחו לשכנע את ההורים שלכם לעשות משקפיים עם עדשות מולטיפוקל ובין אם לא, בהחלט כדאי שהם יקפידו לעשות את זוג המשקפיים הבא שלהם במקום מוביל. חשוב ללכת אל אופטומטריסט שיש לו ניסיון של שנים רבות, ואם אפשר לבחור גם באדם שלא יגבה מחירים גבוהים מידי עבור המשקפיים, הרי שזה כמובן עדיף. המשקפיים האלה ישנו את חיי ההורים שלכם ולכן כדאי לכם לדרבן אותם לכך!

This entry was posted in בריאות. Bookmark the permalink.