מחסנים להשכרה

מחסנים להשכרה – במרכז ערים או בשוליים שלהן?

התועלת התפעולית והפיננסית הגדולה (ואפילו העצומה) אשר טמונה בשירות ובמוצר של מחסנים להשכרה הינה ידועה לכלל המגזרים, הן למגזר הפרטי והן למגזר העסקי. יחד עם זאת, הודות לעובדה, שהקטגוריה של מחסנים להשכרה מכילה בתוכה לא רק קשת רחבה ומגוונת ביותר של מחסנים, אלא בעיקר היצע גדול ביותר מבחינת מיקומים – לקוחות רבים שואלים את עצמם: מחסנים להשכרה – במרכז ערים או בשוליים שלהן? מה עדיף יותר מבחינות כאלה ואחרות, ובמאמר הבא ננסה לשפוך אור על התשובות לשאלה המעניינת הזו.

על מחסנים להשכרה במרכז ערים ובשוליים מבחינת מחיר

אין זה סוד כלל, כי אחד מחוקי הנדל"ן היסודיים והבסיסיים ביותר גורס, כי, ככל שנכס כל שהוא קרוב יותר למרכז, כך הוא גם יקר יותר. בנוסף לכך, הוא גם גורס, כי, ככל שנכס מסוים נמצא יותר ויותר בשוליים של אזור עירוני כזה או אחר, כך גם מחיר הקנייה וההשכרה שלו זול יותר. הלכה למעשה, חוק זה תקף במלוא מובן המילה גם מן הפרספקטיבה של מחסנים להשכרה בעבור צרכים פרטיים ומסחריים כאחד.

על מחסנים להשכרה במרכז ערים ובשוליים מבחינת שינוע ותפעול

רוב הלקוחות אשר משתמשים בשירות של מחסנים להשכרה, עושים זאת בעבור מטרות אחסון וניוד של תכולה על בסיס קרוב, קבוע ורציף מבחינת זמן. הלכה למעשה, לקוח כלשהו, נניח, מפעל אשר משכיר מחסן כזה או אחר, צריך גם 'לתפעל' מערך הובלה ייעודי אשר יהיה אחראי על הובלה, הוצאה וניוד של הסחורה ממקום למקום. לעומת זאת, מפעל אשר משכיר מחסן במרכז העיר וקרוב למקום מוצאו יוכל להשתמש במנהלי העבודה של המפעל וצי התחבורה הרגיל שלו.

מחסנים להשכרה – גם במרכז הערים וגם בשוליים שלהן

ובכן, מחסנים להשכרה אשר ממוקמים בשוליי הערים מיועדים בעיקר ללקוחות 'גדולים' אשר מעוניינים לחסוך בהוצאות שכירות וארנונה גבוהות ביותר אשר נגבות מהם במרכזי הערים. לעומתם, מחסנים להשכרה אשר ממוקמים במרכזי הערים, מיועדים בעיקר ללקוחות אשר זקוקים לשירות אחסון איכותי, ייחודי, קל ונוח לשימוש וזמין ביותר מבחינת שעות פעילות

 

This entry was posted in נדל"ן, עסקים. Bookmark the permalink.