מיסטיקה ואסטרולוגיה

מאז שחר ההיסטוריה, האנושות לא הפסיקה להתעניין בעולם המיסטיקה והאסטרולוגיה, תוך שהיא ראתה ועדיין רואה בו מקור כוח והשפעה – השפעה על גורלנו והשפעה על גורלם של אנשים אחרים.

באמצאות התחומים מיסטיקה ואסטרולוגיה ניתן להרים את מסך הלא נודע שכל כך מסקרן אותנו, להציץ אל מעבר לתת המודע ולקבל תשובות לכל השאלות המסקרנות: מה יהיה עם הקריירה והזוגיות? האם הילדים יהיו בריאים ומאושרים? בעזרת המומחים בתחום מיסטיקה ואסטרולוגיה אפשר בקלות לקבל החלטות גורליות, להימנע מבחירות לא נכונות, לדעת להתגונן בפני סכנות ולממש את היעוד האמיתי שלנו בחיים. במילים אחרות, מיסטיקה ואסטרולוגיה משמשות לחיזוי העתיד ולגילוי הכיוון בו יפסע האדם.

מיסטיקה ואסטרולוגיה – השפעת הכוכבים

בדיוק כמו ששינויי הפאזות של הירח משפיעים על האוקיינוסים כשהם גורמים לגאות ולשפל, ובדיוק כמו שהסופות המגנטיות שעל השמש משפיעות על מערכות אלקטרוניות בכדור הארץ ויכולות בקלות להוציא אותן מאיזון, כך גם הכוכבים האחרים במערכת השמש משפיעים על בני האדם.

למעשה, גורלנו מושפע ממיקום מערכת השמש ברגע ובמקום בו נולד האדם, כמו גם מכניסתם של כוכבים במזלות מסוימים, מהיחס בין הכוכבים והזוויות הנוצרות ביניהם. כך למשל, כוכב נוגה מבטא את הקשרים שלנו עם הזולת, כוכב מאדים מסמל את האופן בו אנו מנצלים את האנרגיה להשגת רצונותינו, כוכב צדק מסמל את האופן בו אנו נהנים ומרחיבים אופקים וכוכב שבתאי מראה את מידת המשמעת העצמית והחוסן הפנימי שלנו.

מיסטיקה ואסטרולוגיה – מה המזל שלך

המפה האסטרולוגית מחולקת ל- 12 בתים ו- 12 מזלות, אם כי לפני מספר חודשים אגוד האסטרולוגים העולמי ביצע שינויים בעקבותיהם המפה מתחלקת כעת ל- 13 מזלות. הבית הראשון הוא תמיד יהיה הבית בו האדם נולד, לפי השעה ומיקום לידתו כאשר כל אחד מהבתים מצבעי על תחום אחר בחיים.

הבית הראשון קובע מהו אופיו של האדם, מראהו והדרך בה העולם רואה אותו. לעומת זאת, הבית העשירי רומז על מעמדו של האדם בחיים, על הישגים אליהם הוא יכול להגיע ועל הפוטנציאל האישי הטמון בו.

מיסטיקה ואסטרולוגיה – אסטרולוגיה אישית

מיסטיקה ואסטרולוגיה הם הכלים הטובים ביותר לדעת את גורלנו, כישרוננו, נטיותינו, תכונותינו וכדומה. בעזרת הורוסקופ אישי ניתן לקבל תשובות כמעט לכל השאלות המטרידות אותנו ולדעת כיצד לנהוג בסיטואציה זו או אחרת בחיים. הורוסקופ אישי יכול להתמקד בנושא הזוגיות או בנושא הפרנסה, תוך שהוא מאפשר למצוא את הזוגיות המוצלחת ביותר ולבחור את הקריירה האופטימאלית עבורנו.

This entry was posted in מיסטיקה. Bookmark the permalink.