מנילה פיליפינים

מנילה פיליפינים

רפובליקת הפיליפינים היא רפובליקה המורכבת מאוסף של איים כשעיר הבירה של הפיליפינים היא מנילה. מנילה פיליפינים היא העיר השניה בגודלה בכל הרפובליקה וחיים בה מעל מיליון וחצי אזרחים. מנילה שוכנת על החוף המערבי של האי לוזון והיא משמשת כמרכז לפעילויות רבות אשר קורות במדינה ולכן נראים בעיר שפע של מקומות תעשיה, מוסדות להשכלה גבוהה וקניונים. מנילה משמשמת גם כמקור משיכה לתיירים שרוצים ליהנות מטיול בעיר, מהעוצמה של המקום ומהמלונות המפנקים.

מנילה פיליפינים- טיול בעיר הבירה

טיול בעיר הבירה של רפובליקת הפיליפינים מזמין את המבקרים לחוויה המשלבת בין הקסם של הפיליפינים לבין העיר הגדולה. הטיול יכול להיות בין מקומות עתיקים, חלקים כפריים בהם מגדלים המקומיים את שדות האורז שלהם והוא יכול להיות מורכב גם מביקורים בקניונים הגדולים של העיר.

מנילה פיליפינים- עוצמת העיר

העוצמה של מנילה פיליפינים היא בכמות. יש בה הכל מהכל. החל מקניונים ענקיים, שדות תבואה, תעשייה מתקדמת ועד למקומות אירוח מקומיים. מנילה מציעה למבקרים בה ליהנות ממלונות פאר במחירים סבירים ביותר ולאכול במסעדות מקומיות כדי לחוות את האווירה של המקום. מנילה פותחת את שעריה בנדיבות לתיירים וכל מי שרוצה לחוש את העוצמה שלה יכול פשוט לצאת ולהתחיל לטייל בה. הטיול יכול לעבור בין חוויות עירוניות לבין חוויות כפריות כשהבחירה ממה להנות כל יום תהיה שלכם.

מנילה פיליפינים- להנות מהמלונות

המלונות של מנילה הם מלונות פיליפינים מפנקים ברמת 5 כוכבים. ארוחות הבוקר של המלונות עשירות מאד והשירות מעל ומעבר. מלונות רבים במנילה מציעים לתייר הישראלי ליהנות מרמת האירוח הגבוהה ביותר במחירים סבירים ומטה כשהמחיר אינו מעיד על רמת השירות. חשוב להבין כי הפיליפינים זולים בהרבה ממדינתנו ולכן קל מאד לישראלים ליהנות מהמלונות של מנילה.

This entry was posted in טיולים בחו"ל. Bookmark the permalink.