מעלון מדרגות

מהו מעלון מדרגות, ומדוע צריך אותו?

ראשית נתחיל בכך שאנו מקווים שלא נחוץ ולא יהיה נחוץ לכם פתרון של מעלוני מדרגות. ובכל זאת – האוכלוסייה הזקוקה לפתרון מסוג זה היא רחבה וגדלה כל הזמן, והיא כוללת אנשים בעלי נכויות שונות המוגבלים לכיסא גלגלים, או קשישים המתקשים בעליית מדרגות עצמאית. מעלון מדרגות הוא מתקן המורכב בצדן של המדרגות, וכולל מסילה עליה המתקן נוסע וגוף שיכול להיות בצורת משטח או בצורת כיסא. מעלון מדרגות פותר את האתגר שאוכלוסייה רחבה נתקלת בו – עלייה במדרגות עם מגבלה פיזית. יתרונם של המעלונים הוא בהיותם קטנים וקומפקטיים יחסית, כך שניתן להתקין אותם בכמעט כל גרם מדרגות, בכל סוג של בית או מבנה.

מהן האפשרויות המוצעות כיום?

שוק מעלוני המדרגות הוא רחב יותר מכפי שהייתם מצפים, וישנן אופציות רבות לבחירה המתאימה ביותר עבור הסיטואציה שלכם. ראשית, ישנם מעלונים בצורת כיסא – מעלון כיסא מתאים למי שיכול להתנייד מכיסא הגלגלים למעלון ולהפך עצמאית, או למי שמתקשה בעליית מדרגות אך אינו מתנייד באמצעות כיסא גלגלים. סוג נוסף של מעלון מדרגות הוא מעלון בצורת משטח. מעלון משטח, בניגוד למעלון כיסא, לא מצריך מעבר בין כיסא הגלגלים למעלון, ועולים עליו עם כיסא הגלגלים עצמו. במובן זה – הוא נוח יותר. מעלון משטח לרוב יוכל לעמוד במשקלים גדולים יותר.

לבצע רכישה נכונה

אם אתם צריכים לבצע רכישה של מעלון מדרגות עורכם או עבור אדם קרוב לכם – חשוב קודם כל לבצע הגדרה של מה נחוץ לכם. לאחר מכן, מומלץ לבצע סקר שוק ברשת ובדוק מהו המוצר שמתאים לכם במידה הרבה ביותר. כך תוכלו לחסוך כסף, ולהבטיח את הנוחות המרבית של מי שנזקק למעלון מדרגות – לאחר התקנה פשוטה איכות החיים שלכם תשתנה ללא היכר.

This entry was posted in מעליות. Bookmark the permalink.