מקלחונים

מקלחונים חוסכים במקום

עברו הימים שבהם יכולתם להרשות לעצמכם לקנות דירה ענקית במחיר נוח. כיום יש עליה בשוק מחירי הנדל"ן, ואם אתם ממעמד הביניים ויכולים להרשות לעצמכם לקנות דירה – היא לרוב לא תהיה ענקית. לכן, אתם תתחילו לחשוב איזה חדרים חשובים לכם יותר ואיזה פחות. באופן טבעי אתם תרצו סלון וחדר שינה גדולים יותר, על חשבון אזורים אחרים כמו חדר הרחצה. אבל איך אפשר להתקלח ככה? בעזרת מקלחונים מתאימים. כיום פתוחות בפניכם אין ספור אופציות רבות ומגוונות בתחום של רכישת מקלחונים לדירה שלכם, ואתם בעצם צריכים לבדוק את ההיצע הזה, ולבחור את המקלחון המתאים ביותר עבור הדירה שלכם ועבורכם תוך התאמה מלאה למגבלות ולצרכים כאלה ואחרים שוודאי קיימים בכל בית ואצל כל אדם או משפחה המתגוררים בו.

כיצד הם חוסכים?

מקלחונים הם בעצם יחידות רחצה שנחשבות חסכוניות במיוחד במקום. הסיבה לכך היא פשוטה. בעוד שאמבטיה תופסת מקום רב בחדר ודורשת למעשה תשתית מיוחדת משלה, הרי שמקלחונים הם שונים. מקלחונים עושים שימוש בשטח עצמו של חדר הרחצה, ופשוט תוחמים חלק ממנו וכך הם הופכים אותו למקום שבו ניתן להתקלח בנוחות. אפשר לתכנן היום מקלחונים שגם יהיו מרווחים – וגם לא יתפסו מקום גדול מידי.

לתכנן בכל אזור אפשרי

הדבר מתבצע הודות לעובדה שאפשר למקם היום מקלחונים בכל אזור שתרצו בחדר הרחצה שלכם. יש היום מקלחונים פינתיים – אשר עושים שימוש בפינות של חדר הרחצה שלכם, ותוחמים אותו בשתי דלתות הזזה או בדלת הזזה אחת וקיר. אפשרות אחרת היא להתקין בחדר הרחצה שלכם מקלחונים חזיתיים – כך אם יש כבר מקום ייעודי למקלחון, פשוט מתקינים דלת מתאימה, ואפשר להתחיל להתקלח.

מתאים לכל בית שהוא

חשוב להבין שהיום אפשר להתקין מקלחונים בכל דירה – לא משנה אם יש לכם חדר רחצה קטן או גדול. אם יש לכם חדר רחצה גדול יחסית, יש היום גם מקלחונים גדולים יותר, שמאפשרים ניצול חכם של המקום. מכל מקום, תמיד אפשר למצוא פתרון טוב, ולהתקלח בנינוחות מבלי לחוש צפיפות.

This entry was posted in עיצוב הבית. Bookmark the permalink.