משפחות נזקקות

לצערנו במדינת ישראל ישנן משפחות נזקקות רבות יותר מכפי שאפשר לחשוב. המשפחות נאלצות לחיות ברמת חיים נמוכה ולוותר על דברים בסיסיים שלעתים יכולים להיות גם הפעלת חימום בחורף או אפילו ארוחה סבירה. המשפחות נשענות על עמותות שעושות כמיטב יכולתן לספק להן חיים בסיסיים טובים יותר והן לא יכולות לבצע זאת לבד. העמותות עצמן זקוקות לכל אחד ואחת שיש ביכולתו לתת תרומה כדי שזו תגיע אל כל משפחה ותספק לה את צרכיה.

גם משפחות עובדות מוצאות את עצמן נזקקות

אין בישראל מאפיין אחד יחיד שמגדיר משפחות נזקקות. בשנים האחרונות הפכו משפחות ששני בני הזוג עובדים בהם בשכר מינימום גם הן לנזקקות. המשפחות עושות כל שביכולתן כדי להתמודד עם יוקר המחיה ולמרות זאת הן זקוקות לעזרה ותמיכה נוספת. כל מי שיכול לסייע למקרים אלו מציל עולם שלם, נותן בצורה עקיפה ארוחה משביעה למשפחה או לילד ומשפיע על חייו של האחר.

להציל עולם שלם

תרומה אחת היא לא רק תרומה, היא הצלה ושינוי עולם. משפחות נזקקות זקוקות לתרומה, לעזרה ולתמיכה וכל נתינה משמעותה להציל רגע בחיים של מישהו אחר, להשפיע עליו לטובה ולאפשר לו להתקיים כפי שראוי שייעשה.

משמעות הנתינה

הנתינה הכספית היא פעולה אלטרואיסטית שיש בה שפע של טוב לב. המשמעות של הנתינה היא שינוי החיים של מי שמקבל את התרומה ואין זה משנה מה גובה התרומה. כל אחד יכול לתת לפי מה שהוא קובע שמתאים לו ואין סכום גבוה או נמוך שיכול לעזור במקרה של משפחות נזקקות. המשפחות זקוקות לכל מה שמגיע אליהן ולכן אם אתם חוששים לתת סכום נמוך מדי, דעו שאין דבר כזה וכל נתינה היא משמעותית.

This entry was posted in כללי. Bookmark the permalink.