משקפי שמש

משקפי שמש הם כבר מזמן לא רק פריט להגנה מפני השמש אלא פריט עיצובי אשר מעצבי אופנה מעורבים בעיצובם. בעת בחירת משקפי שמש יש לשים לב כי הם גם מגינים מפני השמש כראוי, שהעיצוב מתאים לכם ולאחר מכן תוכלו לברר כמובן גם על המחיר כיוון שישנו טווח גדול של מחירים של משקפי שמש.

הגנה מפני קרינת UV

לא כל משקפי שמש מספקים הגנה מספיקה מפני השמש. על המשקפיים להיות עם תו של הגנה מפני UV ולשים לב כי משקפיים ללא תו זה עלולות שלא להגן על העיניים במקרה הטוב ובמקרה הפחות טוב הן עשויות לעלות בנזק לעיניים. חשוב לדעת שמשקפי שמש אשר אינן מסננות קרינה אלו משקפיים שהעדשות שלהן רק כהות. במידה והעדשות כהות ואין להן מסננים הן יתנו לנו תחושה שאנו יכולים להביט בשמש ואכן נעשה זאת, רק ללא כל הגנה אמיתית לעיניים ואז הן עלולות להיפגע מהחשיפה. לכן, חשוב לבדוק שלמשקפי השמש יש תו של הגנת UV.

עיצוב

על טעם וריח קשה להתווכח ולכן כשבוחרים משקפי שמש יש לבחור את העיצוב התואם לטעם האישי. ישנם מעצבים שונים בתחום משקפי השמש ומשקפים מעוצבות לשמחתנו יהיו גם משקפיים אשר מגנות מפני קרינת UV. קולקציית העיצוב משתנה בכל שנה וכדי להישאר מעודכנים ניתן גם להסתכל בדגמים החדשים כשאלו מופיעים פעמים רבות באתרי האינטרנט.

מחיר

המחיר של משקפי השמש נוסע ממספר גורמים שהעיקריים הם האיכות שלהם והעיצוב. משקפי שמש איכותיים הם משקפיים המגינות מקרינת UV ומשקפיים שיהיו מחומרים עמידים שלוקחות בחשבון את זה שהן מיועדות לנוע איתנו ביום יום. משקפי שמש מעוצבות ישאו את החותמת של המעצב וככל שמקור העיצוב נחשב יותר כך המחיר ייטה לעלות.

This entry was posted in אופנה. Bookmark the permalink.