משקפי Miu Miu

מותג Miu Miu הוא מותג משקפיים שהחל את דרכו בשנת 2011 תחת המותג האופנתי הידוע, פראדה. תחילה קמה חברת Miu Miu בשנת 1992 אך רק בשנת 2011 היא החלה למכור משקפיים. המותג ידוע היום כמותג נועז, חושני, פרובוקטיבי ויותר מכל עכשיוי ועדכני, עד כדי כך שהעיצובים לא רק משמשים השראה לנשים וגברים שנהנים ללבוש אותם אלא הם קובעים את הטרנדים הכי נחשבים בעולם האופנה.

למי מיועדים המשקפיים

משקפי השמש של Miu Miu מתאימים לכולם, יש ליין של משקפי שמש לנשים, ליין של משקפי שמש לגברים ואפילו ליין אשר מיועד ומותאם לילדים. המשותף לכל מי שבוחר להרכיב את המותג של Miu Miu הוא הרצון להיות אופנתי, להיות פרובוקטיבי, ללבוש את מה שמתאים לאופי האישי ולא רק את מה שכולם אומרים. המשקפיים מתאימים למי שמוכן להיות נועז ולהיות חלק בלתי נפרד מטרנד אשר קובע את עולם האופנה.

איכות המשקפיים

משקפי השמש של Miu Miu שומרים על האיכות הגבוהה ביותר. המסגרות של המשקפיים מקפידות להיות קלות על מנת שיהיו לא רק אופנתיות אלא גם נוחות וכל מהשקפיים מסננים במאה אחוז את קרינת השמש (UV). אין זה משנה האם עדשות המשקפיים כהות או בהירות, כל משקפי השמש שומרות על בריאות העיניים ולכן אין צורך לבחור בין משקפי שמש אופנתיות לבין משקפי שמש איכותיות, אפשר להנות מכל העולמות.

להיות מיוחד

כל מי שלובש את משקפי השמש מרגיש מיוחד. כשהליין הוא נועז ופרובוקטיבי, ברור שילבשו אותו רק האנשים המתאימים. המשקפיים מתאימות לאנשים שאוהבים להגיד מי הם, אוהבים להיות אופנתיים ולא תמיד איכפת להם מה הסביבה אומרת. משקפי השמש מאפשרים לעשות את כל זה לצד שמירה על עיניים בריאות.

 

 

This entry was posted in אופנה. Bookmark the permalink.