מתקשרים

כאשר אנו מדברים על מתקשרים אנו למעשה מדברים על אנשים אשר מבצעים קשר עם היקום, האלוהים, העבר והעולם בצורות שונות. יש כאלו שמבצעים תקשור באמצעות ציור, יש שבאמצעות חלומות, יש שבאמצעות דיבור וכן הלאה.

הרבה אנשים חושבים שתקשור הוא תחום אשר שייך לתחום המיסטיקה והם אינם טועים אך חשוב לציין באותה הנשימה שמדובר בתחום רציני שכבר הצליח להוכיח את עצמו פעמים רבות. מתקשרים הם אנשים אשר יכולים לראות אל מעבר למה שנגלה לנו מול עיננו, כל אחד יכול ללמוד לעשות זאת ולמעשה מלמדים את המקצוע כמעט בכל מכללה לרפואה משלימה כלימודי תעודה.

מתקשרים

מה חשוב לדעת על מתקשרים ?

מתקשרים הם אנשים כמוני וכמוך, היכולת שלהם לתקשר אינה הופכת אותם ליוצאי דופן, להפך, אנשים אלו חשים צורך עז לסייע לסביבתם באמצעות הכישרון בו הם בורכו. לא מעט אנשים שמתקשרים כיום מצאו את עצמם בעבר כבר מבצעים סוג כל שהוא של תקשור אך עם השנים רק הבינו כי זהו תחום שיכול לסייע גם לאחרים.

מתקשרים יכולים לסייע לכם לפתור דילמות בחיים, למצוא טראומות ישנות אשר גורמות לכם לעיכובים בחיים, לדעת מה הייתם בגלגול הקודם ועד כמה הדבר משפיע עליכם כיום, למצוא את הדבר לו אתם מיועדים וכן הלאה. מדובר על תחום נרחב בו למעשה ניתן לשאול כל שאלה וגם לקבל עליה תשובה, אתם יכולים לברר מדוע אינכם מצליחים במערכות יחסים, מדוע העבודה שלכם לא נושאת פרי, מה צופן לכם העתיד ועוד.

יש שני סוגים של תקשור, יש את התקשור האישי בו כל אדם מגיע באופן עצמאי למתקשר וחווה את החוויה מהנקודה הכי אישית ויש את התקשור הקבוצתי בו הרבה אנשים נפגשים בבוצה עם מתקשר וחווים את החוויה יחד.

כיצד יש לבחור בין מתקשרים ?

תחום זה הוא תחום רחב במיוחד וכיום ניתן למצוא מתקשרים מכל המינים ומכל הסוגים. יש אנשי מקצוע פשוט מדהימים! צריך רק לדעת למצוא אותם. אם אתם לא מכירים את התחום ולא מכירים גם אנשים אחרים אשר מכירים את התחום רצוי כי תקראו עליו קצת חומר בגוגל. בדקו אילו שיטות תקשור ישנן כיום ומי מבצע את השיטות בסביבת מגוריכם, למי יש מוניטין טוב ועל מי אפשר למצוא בפורומים בנושא תגובות קצת פחות נעימות. כמו כן, רצוי להתייעץ אם אחרים לגבי חוויות תקשור אישיות שלהם, אלה יכולים להיות מכרים וחברים ואם לא אזי הגולשים באינטרנט.

This entry was posted in תקשור ומיסטיקה. Bookmark the permalink.