מתקשרת רוחנית

מתקשרת רוחנית

תקשור הוא יצירת קשר עם ישות הנמצאת בעולמות עליונים, ערטילאיים,  עולמות אשר אין לנו גישה אליהם. מקור התקשור יכול להתבטא בכל מיני דרכים, דמויות מן העבר, ישויות, מדריכים רוחניים, מלאכים, נשמה פנימית ועוד. בשפה המקצועית מתקשרת רוחנית נקראת מדיום מכיוון שהיא נמצאת באמצע, בין העולם התחתון, החומרי שבו נמצא הגוף ,לבין העולם העליון שבו שוכנת הנשמה. תקשור זוהי דרך טובה לשחרר חסימות קיימות ולהתמודד עם פגעים מן העבר.

מתקשרת

מתקשרת רוחניות – התפתחות התחום במהלך ההיסטוריה

לאורך ההיסטוריה הקדומה, אנו רואים דוגמאות של מתקשרים:  בתנ"ך משה , המנהיג הדגול, יצר קשר ישיר עם אלוהים על מנת שיוכל להדריך את עם ישראל בצורה הנכונה. רבי שמעון בר יוחאי שישב במערה שתיים עשרה שנה וחיבר את ספר הזוהר, ספר שכולו עוסק בקבלה, חיבר אותו בעזרת תקשור עם אלוהים ועם העולמות העליונים. מוחמד, אחרון הנביאים לפי תורת האסלאם.  תקשר עם המלאך גבריאל על מנת להעביר  את תורת האסלאם לעמו.

מתקשרת רוחנית מתקשרת דרך כוחות תקשור הקיימים בה מרגע לידתה. כוחות אלו מתפתחים והופכים להיות עוצמתיים יותר ככל שהזמן עובר. בנוסף לכך, ישנם אנשים רבים אשר יכולים לחוות תקשור על ידי "הארה" פנימית שבאה להם בהבזק של רגע, אך תקשור זה מגיע פתאום ברגע של הפתעה ולא לפי בקשה.

כשאדם הולך להתייעץ עם מתקשרת רוחנית חשוב לדעת לא לקחת הכול כמובן מאליו. התקשור מהווה רק מידע חלקי, ולא תמיד ברור עד הסוף. לכן חשוב לדעת לעשות את ההבדל, להסיק את המסקנות הנכונות ולהמשיך הלאה.

מתקשרת רוחנית – מי היא מתקשרת טובה

הדבר הראשון שחשוב לבדוק אצל מתקשרת רוחנית לפני שקובעים אצלה פגישה היא מידת האמינות הקיימת בה. מתקשרת רוחנית שאינה אמינה לא יכולה להיות מתקשרת כלל. כמו כן, מתקשרת טובה היא מתקשרת אשר קיימים בה כוחות עליונים, הארת פנים ונתינה.

חשוב לשים לב לחיבור הראשוני בין המתקשרת למטופל ולאנרגיות הזורמות בניהם. חוסר נעימות, חוסר ביטחון או אנרגיות שליליות ישפיעו לרעה על מהלך התקשור ורוב הסיכויים שהוא לא יצליח.

This entry was posted in תקשור ומיסטיקה. Bookmark the permalink.