מתקשרת

מה מתקשרת יכולה לעשות?

העולם המיסטי הולך ותופס מקום רחב יותר ויותר בחיים שלנו. במקומות רבים אתם מוצאים היום הודעות של מתקשרות שונות עם כוחות עליונים. אבל מה בעצם הכוח המיוחד של מתקשרת כזו או אחרת? במה היא יכולה לסייע לכם, באילו תחומי חיים? מתי כדאי לפנות אליה ואיזה סוג של תשובות היא בעצם יכולה לספק לכל אדם ואדם אשר מגיע אליה? חשוב מאד להבין בדיוק מה התפקיד של מתקשרת מן הסוג הזה, שכן לעתים אתם תיקלעו לסיטואציות בחיים שלכם אשר בהם תקשור מוצלח יוכל לעזור לכם.

העבודה של המתקשרת

בעצם, היכולת המיוחדת של מתקשרת זה בקשר שיש לה עם עולמות אחרים. התקשור יכול להתבצע ברמות שונות, ועם ישויות ספיריטואליות שונות ומגוונות רבות. אפשר למצוא היום מתקשרת אשר יכולה ליצור קשרים עם אנשים מהעולם הבא, אך ישנן גם מתקשרות כאלה ואחרות אשר יכולות להגיע לתקשור ביחד עם מלאכים שונים, ושאר כוחות עליונים מיוחדים. יש כמובן מתקשרות רבות אשר יש להן יכולות תקשור עם מספר סוגי ישויות שונים בעולמות מקבילים, בתחום של מיסטיקה – הכל אפשרי.

ומתי אפשר לפנות?

מומלץ לפנות אל מתקשרת כאשר אתם מרגישים כי אתם נמצאים בפני צומת דרכים מכרעת בחיים שלכם, אשר איתה לא התמודדתם עד היום. כבני אדם, מערכת ההחלטות שלנו היא ללא כל ספק מוגבלת מאד, ולעתים קשה לנו מאד לראות את התמונה הגדולה. חשוב להבין כי גם המתקשרת עצמה כאדם, איננה בעלת יכולת קבלת החלטות יוצאת דופן. הייחוד שלה, הוא ביכולת ליצור תקשורת עם כוחות עליונים וחזקים, שיוכלו לסייע מאד בצומת הדרכים שבה אתם נמצאים.

כמה פגישות צריך?

עוד שאלה שאנשים שואלים את עצמם היא כמה פעמים הם צריכים לבוא אל מתקשרת. הדבר בסופו של דבר תלוי מאד באדם, וגם בסוג התקשורת שהמתקשרת מצליחה ליצור. יש אנשים שעבורם מפגש חד פעמי עם מתקשרת יהיה מספק, לעומת אחרים שיצטרכו לחזור לעוד מספר פגישות. מכל מקום, מדובר תמיד על חוויה מיוחדת ויוצאת דופן, שיכולה לסייע בכל בעיה שמתעוררת בחייכם.

This entry was posted in מיסטיקה. Bookmark the permalink.