נומרולוגים מומלצים

נומרולוגים מומלצים

מידי יום ביומו, היקום מעמיד בפנינו אתגרים שונים ומפגיש אותנו עם קשיים כאלה ואחרים, במטרה שנלמד דרכם לשפר את עצמינו. רק דרך העשייה אנו לומדים ובסופו של דבר יכולים להפוך למרכז אנרגטי עצמאי המתפקד בהתאם לחוקי היקום. אין קיצורי דרך ואין לסמוך על אחרים (אך בהחלט לבטוח). בכדי שנבחר בדרך הטובה ביותר עבורנו, היקום שולח לנו סימנים, אך למרבה הצער לא כולנו מבינים את משמעותם.

מה גם, לא תמיד אנו יודעים כיצד להגיע להחלטה נכונה בזמן הנכון. לאור מצוקה זו, רבים מאיתנו פונים למיסטיקנים בתקווה שיגלו את עתידנו ויתנו הדרכה לחיים. הם יכולים לסייע לנו אך לא לתת תשובה מדויקת, מפני שבסופו של דבר, עתידנו תלוי בנו ובמעשינו. חשוב לזכור כי מה שקובע זה הפוטנציאל האישי שלנו, אותו קיבלה הנשמה שלנו עם הלידה בגוף הפיזי. נומרולוגים הם אלה שיכולים לראות בצורה הברורה ביותר את הפוטנציאל הזה, כמו גם לכוון את האדם בבחירות הגורליות בחייו.

נומרולוגים

נומרולוגים – מי הם ובמה עוסקת תורתם

נומרולוגים מומלצים – אלה הם מומחים בתורת המספרים העתיקה, הקרויה בשם נומרולוגיה. אך חשוב לא להתבלבל בין נומרולוגיה לתורת המספרים המתמטית, העוסקת לרוב בתכונות של המספרים הטבעיים ואינה מייחסת להם שום משמעות מיסטית. לכל הנומרולוגים שיטות וגישות שונות (נומרולוגיה סינית, נומרולוגיה קבלית ועוד), אם כי כולם מאפשרים לאדם לגלות על עצמו, מה שאינו נגלה לעין וידוע רק לעין חדה ומתבוננת. את זה עושים באמצעות ניתוח מספרים המרכיבים את שמו או תאריך לידתו.

נומרולוגים מומלצים – מתי פונים לעזרה של נומרולוג

נומרולוגים מאפשרים לאדם להתבונן עמוק בנבחי נשמתו, במטרה שיוכל לממש את הפוטנציאל שלו ולהגשים את יעוד בחיים. אך מטבע הדברים, מרבית האנשים פונים לנומרולוגים רק כשהם נקלעים למצב קשה בחיים או עומדים בפני החלטה גורלית מאד. במקרים כאלה הנומרולוגיה תציע כלים מעשיים להגשמת המטרות, תוך הכרה עצמית מעמיקה והסתכלות פנימית הדורשת שינויים בדפוסי החיים הישנים.

נומרולוגים מומלצים – מגוון אפשרויות לקבל ייעוץ

כיום, כדי לקבל יעוץ של נומרולוגים מומלצים אין צורך לסוע רחוק. היום, ישנן תוכניות טלוויזיה ורדיו רבות המציעות פנל של מומחים, ביניהם גם נומרולוגים. בנוסף לכך, ישנם מגוון אתרים כמו "מיסטיקנים אונליין" המאפשרים להתקשר אל נומרולוגים מובילים ישירות – בלי כרטיס אשראי ובלי לקבוע תור מראש. החיוב מתבצע דרך הטלפון ורק אתם קובעים את אורך השיחה… מנסיוננו מדובר בשירות מומלץ מאד.

This entry was posted in כללי. Bookmark the permalink.