סאונות


אביזרים עבור סאונות ביתיות

ארץ ישראל אמנם התברכה בימים שטופי שמש רבים אך אין זה אומר שהסאונה לא 'עשתה עלייה' מאוד מוצלחת לארצנו החמימה. אנשים רבים בוחרים היום לרכוש מוצרים כאלה ואחרים אשר יספקו להם גם בתוך הבית שלהם אפשרויות שונות ומגוונות לפינוק ורגיעה מוחלטת בצורה הנעימה ביותר שיש. בהקשר זה, אין כל צל של ספק, כי סאונות ביתיות הן פינוק אמיתי אחרי יום לחוץ או בסוף שבוע של רגיעה ומנוחה, והן טובות לבריאות הגופנית ולשלוות הנפש. אם אתם רוצים לשדרג מעט את הסאונה שלכם תוכלו לרכוש מגוון אביזרים משלימים.


אביזרי סאונות – מדי לחות וטמפרטורה

מדי לחות וטמפרטורה בסאונה מגיעים כחלק בלתי נפרד מחבילות הרכישה. אך אם אתם רוצים לשדרג את המראה של הסאונה שלכם תוכלו לרכוש מדי טמפרטורה ולחות מעוצבים ומפוארים בסגנון אותנטי. תוספת נחמדה מאוד (וגם שימושית כמובן) היא שעון עצר לסאונה שיבטיח כי לא תשהו בה יותר מידי זמן. שעון רגיל לאו דווקא יפעל כראוי בתנאי החום והלחות של הסאונה ולכן מומלץ להשקיע בשעון ייעודי.


אביזרי סאונות – משענות

המטרה של סאונות היא כמובן להירגע ולשחרר את לחצי היומיום ומה טוב יותר מלהישען אחורה ולנשום עמוק את החום הנעים של החדר. משענות ראש הן חובה של ממש בכל סאונה ביתית והן מגיעות בשלל מיני גדלים ועיצובים. כדאי לרכוש משענות ראש איכותיות ונוחות במיוחד וכמובן כאלו שיתאימו לעיצוב של החדר. משענת גב גם היא רעיון מצוין לסאונה שמוסיף המון נוחות וסטייל.


אביזרי סאונות נוספים

אחד הפריטים שחובה להחזיק בכל סאונה הם כמובן אבני הסאונה. סאונות ביתיות מגיעות עם כ-15 עד 20 ק"ג אבני סאונה. ישנם סוגים שונים של אבנים כאשר האיכותיות ביותר הם אבני הר געש פיניות. אביזר חובה נוסף הוא הדלי, עם דלי המים מפיקים את האדים הנהדרים של הסאונה הרטובה, בהחלט מומלץ לרכוש דלי מעץ עם כף מעוצבת להשלמת המראה של הסאונה. ולבסוף, אל תסתפקו בבגדי קיץ, רכשו חלוקים מפנקים, מגבות רכות וכפכפי סאונה להשלמת החוויה.

This entry was posted in כללי. Bookmark the permalink.