סירה מתנפחת

לבלות בחיק המשפחה זה דבר נפלא, ולא פעם בגלל מרוץ החיים שלנו אנשים שוכחים לעשות את זה. אם גם לכם חשוב להיות כמה שיותר עם הילדים ואתם רוצים להוסיף עוד פעילויות שמהן ניתן ליהנות ביחד, אז אין ספק שקנייה של סירה מתנפחת זה הצעד הבא שעליו כדאי לכם לחשוב. ישנן כמה סירות מתנפחות שביניהן תוכלו לבחור, ואין ספק שאם תיקנו סירה מתנפחת שתוכל להיות מספיק עמידה, הרי שהיא תשמש אתכם לשנים רבות.

סירה שלא תתפוס מקום

אחד מהדברים שלרוב מטרידים את מי שחושב לקנות סירה מתנפחת, זו השאלה איפה הוא יוכל לאחסן אותה בזמן שהוא משתמש בה. היתרון של סירה מתנפחת הוא שניתן לקפל אותה עד שהיא מגיעה לגודל מאוד קטן, ולכן למעשה תוכלו לאחסן אותה בכל מקום והיא כלל לא תתפוס שטח רב.

איך מנפחים את הסירה

הדבר הנוסף שאנשים תמיד שואלים כשמדובר על סירה מתנפחת, זה איך אפשר יהיה לנפח אותה. חשוב לשים לב בעת הקנייה שאתם מקבלים את כל הציוד הנלווה לסירה, ובין היתר תוכלו לקבל משאבה לניפוח. מדובר על משאבה שמאוד נוח לעבוד איתה, כך שאין כל סיכוי שתרגישו קושי במהלך הניפוח ולכן זה מאוד נו נוח.

כמה אנשים יוכלו לשבת בסירה בו זמנית?

כדי לענות על השאלה הזאת צריך לדעת איזו סירה מתנפחת אתם קונים, וזאת כיוון שיש גדלים שונים של סירות. במידה ואתם רוצים לקנות סירה שתוכל להספיק לכל בני המשפחה, הרי שזה אפשרי, ולכן כדאי לכם לחשוב מראש על הייעוד שלה. רק סירה שתהייה מספיק גדולה תוכל להתאים לכולם ולעיתים באמת עדיף לשלם קצת יותר ולהיות בטוחים שהסירה בגודל שיכול להתאים לכל המשפחה.

This entry was posted in אטרקציות. Bookmark the permalink.