סרט תדמית


מהו סרט תדמית

עסקים רבים שומעים על המושג סרט תדמית ולא יודעים על מה מדובר והאם גם הם יכולים להרוויח מיצירת סרט שכזה או לא. על מנת להחליט האם לעשות סרט תדמית וכמה להשקיע בו, חשוב להבין מהו ומה ניתן לעשות איתו. הסרט משמש ליצירת תדמית של החברה וניתן לפרסם אותו בכל אמצעי שרק תחליטו כמו למשל דרך הרשתות החברתיות או דרך אתר האינטרנט שלכם. המטרה של הסרט היא להעביר מסר ולגרום ללקוחות להכיר אתכם, לקבל עליכם את הרושם שאתם רוצים להעביר ובסופו של דבר גם לרכוש מכם.


כיצד יוצרים את הסרט

סרט תדמית הוא ההזדמנות שלכם להעביר רושם ללקוחות שלכם או ללקוחות הפוטנציאלים שלכם. על מנת ליצור את הסרט מומלץ מאד לקחת חברה אשר תפיק אותו עבורכם. החברה המנוסה יצרה סרטים רבים בעבר והיא תביא את הניסיון כך שישרת את העסק שלכם. על מנת ליצור את הסרט החברה תשאל שאלות, תנסה להבין מי אתם ומה הייחוד שלכם ובהתאם היא תשלח אליכם תסריט מתאים שאותו תפיקו יחדיו.


צילומים

על מנת ליצור סרט תדמית מומלץ מאד להשתמש בצלמים מקצועיים. צילומים חובבניים עלולים שלא לעשות את העבודה שאתם מצפים מהם או מעבר לכך, ליצור רושם לא חיובי על הלקוחות שלכם. החברה אשר מפיקה את הסרט תיקח גם אחריות על הצילומים ותדע כיצד להציג אתכם בצורה הטובה ביותר בין אם אתם מצטלמים או שמצלמים את העסק.


הפצת הסרט

לאחר שיהיה בידכם סרט תדמית תוכלו להפיץ אותו באמצעים שונים כמו למשל באתר האינטרנט שלכם, בדפים ברשתות החברתיות ובאתרי אינטרנט להפצת סרטונים. כמובן, את הסרט תוכלו להקרין גם באירועים שמתקיימים אצלכם בעסק או לאורחים שמגיעים.

This entry was posted in כללי. Bookmark the permalink.